V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Spokojenost s kurýrní službou GEIS

Na základě Vašich požadavků jsme před několika měsíci zavedli v našem internetovém obchodě možnost doručení Vašich objednávek s využitím zásilkové služby Geis.


Vyjádřete míru Vaší spokojenosti se službami Geis, při přepravě a dodání Vašich zásilek, hlasováním v této anketě, případně nám v diskusi navrhněte jiný (třeba již Vámi ověřený) způsob doručení Vašich objednávek.

Za Váš názor nebo doporučení děkujeme.

Doplňky stravy PARALÉKÁRNA

Paralékárna

Doplňky stravy Paralékárna pomáhají řešit některé zdravotní problémy, které se objevují během redukčního režimu, při přechodu na zdravější jídeníček, nebo které doprovázejí nadváhu a obezitu.

Jsou určeny pouze pro členy Klubu, aby bylo možné dosáhnout příznivé ceny. Cena tak nemusí být navýšena o hodnotu distribučních přirážek velkoobchodů a lékáren.

Hotové pokrmy DietLine - první reference

Hotové pokrmy Dietline

Příjemně nás překvapil Váš velký zájem o naši akci "Šťastná 13", ve které jsme nabízeli hotové pokrmy Dietline.

Váš zájem byl natolik veliký, že se nám pravděpodobně nepodaří uspokojit všechny objednávky do Vánoc.
Všem, na které se nedostalo, se tímto velmi omlouváme. Ozveme se Vám co nejdříve s informací ohledně termínu možného dodání.

Předem mnohokrát děkujeme za pochopení,
PharmDr. Martin Staněk

Hotové pokrmy DietLine

Hotové pokrmy DietLine

Hotové pokrmy Dietline pomáhají dodržovat vyvážený jídelníček bez zbytečného příjmu energie navíc. Jsou určeny pro příležitosti, kdy nemáme možnost si připravit čerstvé hlavní jídlo či svačinu. Jsou připraveny z kvalitních surovin. Použitá zelenina a hrášek jsou křehké a nepostrádají aromatické a vonné látky. Maso pochází z přirozených chovů a čistého prostředí. Má výraznou přirozenou chuť.

Spokojenost s kurýrní službou DPD

Na základě Vašich požadavků jsme před několika měsíci zavedli v našem internetovém obchodě možnost doručení Vašich objednávek s využitím přepravní společnosti DPD.

Abychom pro tuto službu přilákali i další naše klienty,
zvýhodili jsme cenu přepravy společností DPD v měsíci srpnu o 20%.

Vyjádřete míru Vaší spokojenosti s dodavatelskými službami DPD hlasováním v této anketě, případně nám v diskusi navrhněte jiný (třeba již Vámi ověřený) způsob doručení Vašich objednávek.

Za Váš názor nebo doporučení děkujeme.

Hodnocení nabídky kurýrních služeb

Od začátku dubna jsme vyšli vstříc Vašim požadavkům a zavedli jsme v našem internetovém obchodě možnost doručení Vašich objednávek s využitím přepravní společnosti DPD.

Vaše zkušenosti s doručováním zásilek nás pořád zajímají.
Vyjádřete míru Vaší spokojenosti s dodavatelskými službami hlasováním v této anketě, případně nám v diskusi navrhněte jiný (třeba již Vámi ověřený) způsob doručení Vašich objednávek.

Za Váš názor nebo doporučení děkujeme.

Cholesterol

Cholesterol

Onemocnění kardiovaskulárního systému jsou nejčastější příčinou úmrtí v naší zemi. Uvádí se, že způsobují asi polovinu všech úmrtí. V posledních letech se prodlužuje průměrná délka života a vzrůstá počet zachráněných lidí, díky obrovskému rozvoji a zvýšení kvality srdečních a cévních operací. Také přibývá lidí, kteří mají zájem aktivně o své zdraví pečovat. Mění stravovací návyky, kontrolují si svoji váhu a sportují.

Flavonoidy- přírodní látky nejen proti otokům a tlumení zánětu

Flavon

Flavonoidy patří do obrovské skupiny polyfenolických přírodních látek a odhaduje se, že jich zatím bylo chemicky identifikováno okolo 4000. Jsou to zpravidla barevné látky, které se všeobecně vyskytují zejména v povrchových pletivech vyšších rostlin. V rostlinném těle plní celou řadu funkcí a zasahují například do dějů souvisejících s růstem a reprodukcí či se podílejí na ochraně před nemocemi a predátory.

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru