V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

KetoDieta Guareta

Zaručených diet existuje nepřeberné množství.
Dieta vhodná pro jednoho nemusí být ale dobrým řešením pro druhého a nemusí tedy vést z různých důvodů ke stejnému úspěchu.

Jak by měla správná redukční dieta vypadat?

Měla by obsahovat nezbytné množství látek, které naše tělo potřebuje a neměla by obsahovat nadbytečné množství energie v podobě sacharidů a tuků. Redukční dieta musí obsahovat všechny výživné látky, které naše tělo každodenně potřebuje a zároveň musí donutit naše tělo, aby začalo využívat uloženou energii v podobě tukových zásob.

Výrobky redukčních diet jsou určeny k náhradě běžných pokrmů. Snižujeme jimi energetický příjem a zároveň optimalizujeme výživové složení jídelníčku.
Komerčně vyráběná redukční dieta je určena nejen ke snižování váhy, ale usnadňuje také přechod k novému jídelníčku, který je zcela nezbytný k tomu, abychom si váhu po zhubnutí udrželi.

Za „jo-jo“ efekt nikdy nemůže konkrétní redukční dieta, ale pouze ten, kdo jídelníček špatně sestavil, nebo ten, kdo jej nedodržel.

Dieta Guareta® - dieta s dostatkem živin a s nezbytným množstvím energie!

Naším cílem by neměla být jen redukční dieta a její úspěšné absolvování s dosažením cílové váhy, ale také vytvoření nového, vhodnějšího jídelníčku, který nepovede k jejímu opětovnému nárůstu.

Pravidelná týdenní kontrola váhy nám proto pomáhá jídelníček optimalizovat, jak co do jeho složení, tak co do velikosti porcí. Po pravidelné kontrole váhy výrazně upravíme jídelníček v následujícím týdnu, jestliže ručička váhy ukázala větší nárůst, než jsou 2 kilogramy. V těchto případech je často nezbytné zařadit 1-2 pokrmy Guareta® či Dietline® za den, aby se váha vrátila na původní hodnotu.

Redukční dieta Guareta® slouží také k eliminaci dietních chyb po různých oslavách či hodování kdy zařadíme 1-2 pokrmy do jídelníčku v následujícím dni případně týdnu.

Chceme-li zhubnout, jen dieta někdy nestačí!

Je také vhodné používat doplňky stravy s obsahem rozpustných vláknin. Měly by to být především ty vlákniny, které vytváří s vodou gel a zvětšují tím objem. Tyto gely mají různé vlastnosti (jsou například různě odolné proti chemickým vlivům a působení střevních bakterií) a proto se musí volit správné dávkování. Vlákninové přípravky Guareta® nám usnadňují dietu zvládnout bez dietních chyb a prohřešků.

Nechceme-li si dělat starosti s jídelníčkem, pak správnou volbou jsou DIETNÍ PLÁNY, u kterých je složení pokrmů jasně dáno.
DIETNÍ PLÁNY Guareta® usnadňují hubnutí na jeho počátku. Postupnou náhradou jednotlivých výrobků Guareta a Dietline za běžné pokrmy se učíme orientovat ve výživové hodnotě jednotlivých potravinářských výrobků a běžných pokrmů. Naučíme se také volit správnou velikost jednotlivých porcí tak, aby výživová hodnota našeho celodenního jídelníčku měla optimální složení a abychom se cítili co nejlépe.

Dieta Guareta® je dieta, která Vám bude chutnat, a proto se snadno dodržuje.
Je to dieta, se kterou dokáže zhubnout skoro každý.

Inspirujte se výsledky klientů, kteří zhubli s námi!

Nově můžete KetoJídelníčky zakoupit také na webu guareta.cz

 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru