V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Obchodní podmínky

1. ÚVOD

Tento internetový obchod provozuje společnost Dr. Staněk, Nad Schody 271, 155 00 Praha 5, IČ: 25118048, DIČ: CZ25118048. Obchodní podmínky jsou v souladu s platnými právními předpisy ČR. Budete-li mít nějaký dotaz ohledně obchodních podmínek, napište nám na info@drstanek.cz nebo zavolejte na tel. 224 239 155 – p. Ing. R.Staněk.

2. OBJEDNÁVÁNÍ ZBOŽÍ

Zboží můžete objednat prostřednictvím internetového obchodu, nebo také e-mailem na adresu obchod@drstanek.cz. Návod, jak nakupovat v internetovém obchodě společnosti Dr.Staněk naleznete v nabídce menu v levém rohu dole.

3. DODACÍ PODMÍNKY

Vámi objednané zboží expedujeme do 24 hodin od přijetí objednávky s výjimkou sobot, nedělí a státních svátků. V případě platby převodním příkazem do 24 hodin od připsání částky na náš účet. Objednané zboží je posíláno jako obchodní balík cestou České pošty, nebo jiných přepravců. V případě, že při objednání správně vyplníte Vaši e-mailovou adresu, tak budet o expedici zboží informováni e-mailem. Doba dodání je závislá na době přepravy dopravcem, u obchodního balíku je to zpravidla do 48 hodin. V případě, že zboží nebude v době objednávky na skladě, budeme Vás informovat o náhradním termínu expedice.

4. CENA PŘEPRAVY ZBOŽÍ

Objednávky nad 3000Kč mají dopravné ZDARMA.
Při uhrazení objednávky dobírkou je poplatek - dobírečné- 36Kč účtován vždy.

Při nižším nákupu platí tyto ceny:
a) obchodní balík: dopravné od 74,- Kč vč. DPH (po předchozí platbě)
b) obchodní balík s dobírkou: 110,- Kč vč. DPH (dopravné 74,- Kč + dobírečné 36,- Kč)

5. ZPŮSOB PLATBY

Při nákupi v našem internetovém obchodě jsou možné tyto platby
a) Dobírkou
b) Platba předem (proforma fakturou, eBankou)
c) V hotovosti
při osobním odběru v naší lékárně U Rotundy na adrese: Karolíny Světlé 11, Praha 1, Po – Pá, 8 – 18 hod.
d) eBankou Online
e) kartou Online6. ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

Na zboží zakoupené v tomto internetovém obchodě se vztahuje záruka 12 měsíců, není-li obalem výrobku stanoveno stanoveno jinak.

7. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Pokud jste si zboží zakoupil/a v našem internetovém obchodě a vrátíte nám jej v nepoškozeném originálním obalu s kopií prodejního dokladu a všemi doklady, které byly u zboží při prodeji, do 14 dnů od převzetí zásilky, máte nárok na vrácení peněz (mimo poštovného za vrácení balíku). Vracené zboží nám prosím posílejte jako balík, ne na dobírku!


UPOZORNĚNÍ: Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek.
Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, nebo nebude včas vyzvednuta objednávka připravena k osobnímu odběru, má provozovatel internetového obchodu právo požadovat
uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (smluvní pokuta) ve výši 100,-Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s případnou smluvní pokutou v této výši.

8. REKLAMAČNÍ PODMÍNKY

Reklamaci je nutné oznámit co nejdříve a to telefonicky nebo e-mailem pracovníkovi společnosti Dr.Staněk, sdělit mu v čem reklamace spočívá. Reklamované zboží nám prosím posílejte v originálním obalu, jako balík, ne na dobírku! Vždy přiložte kopii prodejního dokladu. Oprávněnou reklamaci vyřizujeme výměnou zboží. Zákonná lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů, tuto lhůtu se snažíme zkrátit na minimum. Po vyřízení reklamace Vám zboží doručíme stejným způsobem, jako v případě původní zásilky. V případě nároku na vrácení peněz Vás budeme kontaktovat.

Reklamační adresa:
Dr.Staněk, spol. s r.o.
Nad Schody 271
155 00 Praha 5 - Řeporyje
tel./fax: 224 239 155
e-mail: info@drstanek.cz
odpovědná osoba: Ing. R.Staněk

9. OCHRANA OSOBNÍCH DAT
Společnost Dr.Staněk, spol. s r.o. se zavazuje, že nepoužije osobní data zákazníka pro komerční nabídku, nemající souvislost s provozovaným internetovým obchodem, a dále že nebude osobní data zákazníka prodávat, či jinak poskytovat třetím osobám. Na žádost zákazníka budou jeho osobní data vymazána z naší databáze.

 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru