V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Dostupnost DietLine Sport energetická tyčinka čoko

před 26 dny
Dr. Staněk
Já jí mám rád také a všechny naše produkty odpovídají mým chuťovým preferencím. S postupem věku si ale nejsem již tak jistý jakou chuť a texturu volit. Stravovací zvyklosti se také radikálně mění a dorostla generace, která se stravovala v dětství výrazně odlišně než generace moje. Není tedy možné vyhovět úplně všem.
 
před 27 dny
Helena
Tato tyčinka je absolutně "1", nic lepšího jsem ve světě nejedla. Mám je vždy po ruce, na jednání nebo na lyžování. Vzhledem k tomu, že jsem služebně několik let v zahraničí, tak si objednávku dělám, když jedu na víkend do Prahy. Já si počkám, protože Vaše tzv. pamlsky-tyčinky mám namísto různých sladkostí. Máte pro mne skvělé až vynikající produkty.
 
před 29 dny
Dr. Staněk
Dobrý den, Heleno. Pravděpodobně bude zase dostupná v druhé polovině března. Jestli chodíte k nám do Paralékárny, pokusíme se stáhnout nějaké zpět od distributorů léčiv. Pokud ne a objednáváte přes internet, zkuste se zmínit do poznámky při objednávce a třeba se najde nějaké řešení. Díky za pochopení. Situace je nyní opravdu komplikovaná a Evropa jede pyžámkově na půl plynu a čeká na zázrak.
 
před 30 dny
Helena
Pane doktore, kdy bude dostupná DietLine Sport energetická tyčinka čoko - displej 12ks, na jiných web. stránkách lekáren, atd. je dostupná,ale jen po 1 ks za 40 Kč. Děkuji.
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru