V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

dieta

před 4 dny
Dr. Staněk
Výborně. Věřím, že ještě DP9 zvládnete bez porušení. Dále bych již volil DP10, nebo se držel výživové hodnoty. tohoto Plánu a v jídelníčku ponechal jeden pokrm Guareta a jeden DietLine Protein 20. Třetím jídlem může být hotové jídlo DietLine. Čtvrté pak dopočítat podle www.potravina.cz. To by mělo být sestaveno z nízkotučných či polotučných mléčných výrobků, libového masa a zeleniny. Přeji pevnou vůli!
 
před 5 dny
Dobrý den pane doktore, tak jsem dala na vaší radu a 9DP mám již doma a pokračuji.
 
před 8 dny
Dr. Staněk
Dobrý den, plán je možné zopakovat, jestli se na to citíte a vyhovuje vám. Já bych navrhoval to ev. prodloužit o 9 dnů (DP 9) a polévky si zaměňte podle chuti (záměnu uveďte do poznámky). Přidejte DietLIne VitAmin. 1x1. Jestliže toužíte po větší změně, navažte DP 10. Bude-li něco nejasného ozvěte se prosím a nejpozději zítra se vám ozvu.. Gratuluji k prvnímu úspěchu !!!
 
před 9 dny
Dobrý den pane doktore, mám první týden za sebou,úplně bez problémů a s nadšením. Dole jsou 3 kg. Nyní bych potřebovla poradit, až v pátek skončím 12 denní dietu, zdali mám pokračovat ještě jednou, nebo něco jiného. Jde mi hlavně o to, abych stihla objednat a mít od soboty doma a mohla pokračovat. Jinak jsem spokojená, chutě dobrý, jen ta rajčatová polévka mi moc nejede, ale za výsledek to stojí. Děkuji Vám za odpověď. BP
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru