V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Hotové pokrmy DietLine

Hotové pokrmy DietLine

Hotové pokrmy Dietline pomáhají dodržovat vyvážený jídelníček bez zbytečného příjmu energie navíc. Jsou určeny pro příležitosti, kdy nemáme možnost si připravit čerstvé hlavní jídlo či svačinu. Jsou připraveny z kvalitních surovin. Použitá zelenina a hrášek jsou křehké a nepostrádají aromatické a vonné látky. Maso pochází z přirozených chovů a čistého prostředí. Má výraznou přirozenou chuť.

Dietline Tuňák se zeleninou

Tuňák je výtečnou rybou s vysokým obsahem bílkovin a přiměřeným množstvím tuku. Použitá zelenina je křehká, aromatická a má výtečnou chuť. Pokrm je určen jak do nízkoenergetického, tak běžného jídelníčku, který obohacuje zejména o bílkoviny a balastní a ochranné látky.

Dietline Tuňák se zeleninou

Dietline Krůtí maso s jarní zeleninou

Krůtí maso obsahuje velké množství bílkovin a velmi malé množství tuku. Použitá zelenina a hrášek jsou prvotřídní kvality. Nepostrádají křehkost a aroma. Krůtí maso pochází z přirozeného chovu. Výrobek má ideální poměr základních látek pro ty, kteří bojují s nadváhou či obezitou. Tuk je významně zastoupen řepkovým olejem, který má nejvhodnější složení mastných kyselin pro lidskou výživu. Dietline Krůtí maso s jarní zeleninou se hodí jak do redukčních režimů, tak k udržování váhy. Dodává tělu bílkoviny, ochranné a balastní látky a také rostlinný tuk s vysokým podílem nenasycených mastných kyselin.

Dietline Krůtí maso s jarní zeleninou

Dietline Kuře s hráškem a zeleninou

Kuřecí maso obsahuje hodně bílkovin a velmi malé množství tuku. Použitá zelenina je křehká a aromatická. Také hrášek je křehký a má lahodnou chuť. Kuřecí maso pochází z přirozeného chovu a je výtečné kvality. Pokrm se výborně hodí jako hlavní jídlo se sníženým obsahem energie. Může být zařazen do redukčních režimů sestavených odborníkem. Poměr bílkovin, sacharidů a tuků pomáhá dodržovat vhodný poměr základních látek v celodenním jídelníčku. Tuk je významně zastoupen řepkovým olejem, který má nejvhodnější složení mastných kyselin pro lidskou výživu. Jedinečnou chuť pokrmu ocení i gurmáni!

Dietline Kuře s hráškem a zeleninou

Komentáře:

5 years ago
Hana
Dobrý den pane doktore, chtěla bych velmi poděkovat za hotová jídla - ach, jak mi to ušetří čas, který je nyní pro mě jedno z nejdůležitějšího. :-) Všechny 3 pokrmy mám v práci v lednici, a když není na nic jiného čas, ohřeji si Vaše jídlo. Krůtí a kuřecí je velmi chutné, dobře vyvážené chutě. Občas si dám tuňáka. Porce jsou přesně akorát a vědět, že jsem ušetřila kalorie a mohu si odpoledne trochu dopřát, je velmi příjemné :-).
Možná bych i přivítala nějaký nový druh hotového pokrmu, např. s Vaší rýží, event. s houbami? Pro obměnu i změnu chutě.
I tak - díky Vaším hotovým pokrmům jsem lehce shodila ty již velmi nadbytečná kila.
Hezké léto přeji.
H.
 
6 years ago
Ivana
Hotové pokrmy mohu jen doporučit. Chuťově výborné, a když si člověk představí, že jsou nutričně vyvážené, pochutná si o to více. Prostě super celý nápad s dietními plány. Ještě jsem nikdy nezhubla tak rychle a tak snadno (a že jsem vyzkoušela snad všechny diety v mých 50 letech) a hlavně nemám hlad a pochutnávám si za cenu, na které se jiné diety nikdy nedostanou a bez nutnosti vymýšlet, co koupit. Vše přijde hned druhý den, přesně dle objednávky. Moc a moc děkuji.
 
6 years ago
Dr. Staněk
Odpověď pro uživatele :
Díky Ilono, děkujeme za hodnocení a za váš čas. Věřím, že jdeme správným směrem. Doufejme, že bude příznivých ohlasů ještě více.
 
6 years ago
Odpověď pro uživatele Dr. Staněk:
Dobrý den. Jen jsem chtěla "ohodnotit" Vaše hotové pokrmy. Tuňák je vynikající, nápad přidat citron do hrášku se zeleninou ke kuřecímu masu byl výborný...inspirace pro vlastní vaření :-)a krůtí se dá sníst a pochutnat si. U všech pokrmů je maso šťavnaté, šťáva k němu ochucená a zelenina není rozvařená. Myslím, že se Vám hotová jídla povedla a držím palce, aby chutnala i ostatním. Ilona
 
6 years ago
Dr. Staněk
Odpověď pro uživatele George:
Děkuji za příspěvek a za to, že jste nám udělal radost! Budu rád když napíšete názor i na další pokrmy. Je to pro nás důležité. Trefit se do chuťových preferencí většiny není jednoduché a čím dál více nemožné.
 
6 years ago
Dr. Staněk
Odpověď pro uživatele Michaela:
Díky, Michaelo! Mám z toho velkou radost. Doufám, že spokojených bude přibývat a že budeme moci pracovat na dalších pokrmech.
 
6 years ago
Michaela
Krásný dobrý den, jak jsem slíbila, ochutnala jsem další hotový pokrm - tuňáka - opět "skvělý výkon"!!Maso příjemně kyselé, zelenina stejně jako u krůtího al dente, zkrátka jako vždy a vše od Vás - výborné!!!Hned využiji listopadovou nabídku a už teď se těším na nové pokrmy, které nám připravíte :-)..Krásný blížící se advent nejen Vám, ale i Vaší ženě a všem hubnoucím klientům. M.
 
6 years ago
George
Dnes jsem ochutnal Tuňáka se zeleninou a musím rovněž pochválit. Překvapil mne celý steak, zelenina opravdu chutná skvěle a je opravdu al dente jak napsala Michaela :-)
Ještě jednou děkuji za skvělé hotové pokrmy!
 
6 years ago
Dr. Staněk
Odpověď pro uživatele Michaela:

To potěší, Michaelo! Doufám, že se trefíme do chutí našich příznivců co nejvíce. Budou-li jidla úspěšná, přijdeme s dalšími, aby byl postupně výběr co nejrozmanitější.
 
6 years ago
Michaela
Vážený pane doktore, jsem už za ty roky, co si u Vás kupuji dietní produkty zvyklá, že máte vždy vše dobré, ale tohle je naprostá bomba!!!Právě jsem dojedla krůtí maso s jarní zeleninou..Masíčko bylo měkké, nevysušené, zelenina al dente - jak mám ráda a brambory chutnaly jako čerstvě uvařené. Moc Vám za hotové pokrmy děkuji. Zakoupila jsem si v pondělí od každého 3 krabičky, napíšu, jakmile ochutnám kuřecí i tuňák:-)..Již teď vím, že budou stejně dobré jako krutí!!!Přeji další spokojené klienty a klienty a přeji krásný blížící se advent. Michaela Plasová
 
Zapojte se do diskuze. Přidat nový komentář.

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru