V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Přerušovaný půst

před 5 měsíci
Dr. Staněk
Je dobré si i uvědomovat denní příjem kofeinu a volit kávu s nižším obsahem. Ne vždy je údaj dohledatelný. Držel bych se příjmu kofeinu do 100 mg za den.
 
před 5 měsíci
Děkuji Vám moc,zkusím to alespoň bez té 2.kávy a jen tu jednu slabší ranní - tu musím - a když by to i tak nadále zasahovalo do kvality spaní tak budu muset - a to si neumím představit úplně od kávy asi "upustit" případně pít tu bezkofeinovou... :) Hezký zbytek dne :)
 
před 5 měsíci
Dr. Staněk
Kofein dráždí centrální nervový systém a zhoršuje kvalitu spánku. Jen to nikdo nechce brát na vědomí včetně lékařů. Někdo je citlivý na účinky kofeinu více, někdo méně. REM spánek bývá narušen v obou případech. To je prokázáno desítky let. Volíte-li přísný jídelníček, musíte tomu přizpůsobit fyzickou zátěž. Nyní doporučuji delší procházky, jízdu na kole po rovném terénu či běžné domácí práce.
 
před 5 měsíci
Dobře-děkuji Vám moc za odpověď ,takže nemá cenu se stresovat-dneska musím začít jíst až v 11:00 v přípdadě,že je třeba nachystaná snídaně a pak chceme jít na túru a omezuje nás ten "čas" té 11:00 ) :) nestresovat se tím časem,že ? Jinak dnes zkouším zůstat u konzumace pouze 1 kávy ráno denně a uvdím,zda to bude mít lepší výsůedky na kvalitu spánku..Ta mi totiž nejspíš zapříčiňuje takovou nervovou nestabilitu....
 
před 5 měsíci
Dr. Staněk
Paní Radko, zásadní je, co zkrátka sníme za 24 hodin. Počet jídel a jejich rozvržení doporučuji přizpůsobit tomu, co nám vyhovuje a nezpůsobuje obtíže, které by pak vedly k ukončení diety.
 
před 5 měsíci
Zdravím Vás pane doktore - tady Radka Pešková-objednám si ten 15-ti denní režim Guareta jak jsem psala - mimo tento režim bych ráda znala váš názor na téma - Přerušovaný půst. Držela jsem ho od února ,ale výrazný efekt jsem neshledala-bohužel. Spočíval v tom,že jsem první jídlo dne jedla v 11:00 a pak končila v 19:00 - byla jsem tak zhruba na jen 3 jídlech denně. Myslíte,že pro hubnutí pro ženy je režim 16/8 přerušovaný půst příliš striktní nebo si myslíte,že pro výraznější výsledky je třeba vytrvat déle ? Děkuji moc :)
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru