V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Chtěla bych zhubnout - jak začít?

před 3 měsíci
Dr. Staněk
Dobrý den paní Juliano. Je možné postupovat podobně jako paní Ivana, viz.níže. Protože jste poslala dotazník s více informacemi, poslal jsem vám ještě mail.. Jelikož máte hodně kilogramů ke zhubnutí ještě před sebou, zvažte zda nenavštěvovat naši ordinaci viz.www.clinicdiet.eu. Šlo by vám to snáze a získala byste spoustu užitečných informací.Těším se, že budete úspěšná a že se zároveň pravděpodobně zbavíte léků na snížení vysokého krevního tlaku.
 
před 3 měsíci
Juliana
díky diety jsem zhubla 21 kg, ted stojim s váhou a nejde dolu. :(
 
před 3 měsíci
Juliana
Přiložen dotazník #269
 
před 3 měsíci
Dr. Staněk
Dobrý den paní Ivano. Ve vašem případě doporučuji zahájit dietní režim Dietním plánem na 12 dní, který je úplnou náhradou stravy. Tím se eliminuje riziko nevědomých dietních chyb a váha půjde snadno dolů. Na něj se zpravidla navazuje DP10, který již obsahuje jeden běžný pokrm. Jídelníčkem obdobné výživové hodnoty jako DP10 se pak pokračuje až do dosažení cílové váhy minus 2kg. Zpravidla je nutné 2 pokrmy Guareta/DietLine v jídelníčku ponechat, aby se hubnutí nezastavilo. K plánu je dobré používat vlákninové přípravky Guareta (viz. vlákninový set a blog o vlákninách). Doporučuji užívat Guareta SlimLinea prášek 3x1-2 kávové lžičky 30 minut před jídlem. Prášek se zamíchá do 200ml vody a rychle vypije. Je možné také používat Guareta SuperSlim tobolky 3x2 tobolky za den. Mezi jídly v cca 10.00 a v 15.00 nechte rozplynout v ústech 2 tablety Guarety EasySlim za den. Prosím předem o pečlivé pročtení Pokynů a bude-li něco nejasného, určitě se ještě ozvěte. Po dosažení cílové váhy není možné se vrátit k původnímu způsobu stravování. Váha se pak musí zákonitě vrátit zpět. Držte se proto Pokynů pro stabilizaci váhy, které je možné koupit i v e-shopu v tištěné podobě. Výživovou hodnotu jídelníčku je možné snadno kontrolovat na www.potravina.cz. Pokud váha trochu povyskočí, pomocí našich přípravků je snadné ji vrátit zpět. Kdykoliv využijte naši Poradnu. Snažím se odpovídat co nejříve. Těším se, že budete úspěšná a že se vám naše výrobky osvědčí.
 
před 3 měsíci
Ivana
Přiložen dotazník #268
 
před 3 měsíci
Dobrý den, jsem v důchodu 62 let.Měřím 164 cm a vážím 80 kg. Jsem bohužel ze zdravotních důvodů omezena se sportovními aktivitami. Pouze zatím mohu plavat.Chtěla bych pro své tělo ještě něco udělat, hlavně ulevit kloubům a zádům.Užívám dlouhodobě léky na ředění krve - aplikace Zibor, pravděpodobně na stálo. Prosím o radu, jak začít a co si objednat? Děkuji za váš čas a radu. S úctou Ivana Presslerová.
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru