V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Zpravodaj SRPEN 2020

Vážená klientko, vážený kliente.

Běžné pudinky, které si doma ze sáčku připravujeme obsahují jako základní surovinu kukuřičný škrob. Na jejich energetické hodnotě se podílejí zejména sacharidy a případně tuky podle toho, jaké mléko pro přípravu zvolíme.

Držíme-li se při jejich přípravě a servírování doporučení výrobců, nepředstavují až takovou energetickou bombu a bývají z výživového hlediska vhodnějším dezertem než celá řada dezertů jiných, mnohem vydatnějších a složením problematičtějších.

Pudinky Guareta® mají oproti běžným pudinkům složení velmi rozdílné. Obsahují všechny důležité živiny včetně vitaminů, minerálních látek a stopových prvků v množství, které kryje minimálně 30% celé denní potřeby.
Obsahují stejný podíl bílkovin a sacharidů na celkovém příjmu energie, množství vlákniny a tuku také odpovídá účelu, ke kterému jsou hlavně určeny.

Jejich užívání může mít ale smysl nejen při snižování či udržování váhy, ale i v případech, kdy bývá problém doplnit do jídelníčku všechny důležité výživné látky v dostatečném množství.

Využijte v srpnu možnosti je získat za výhodnější cenu a můžete si je třeba zkusit připravit i jako zmrzlinu a osvěžit se v teplém počasí.
I koktejly DietLine® Protein 20 mohou být základem pro přípravu lahodné zmrzliny.

Příjemné prázdninové dny přeje,

PharmDr. Martin Staněk

Využijte možnosti získat zdarma 1 balení proteinových chipsů DietLine ke každému balení omelet či koktejlů DietLine Protein 20.

  • Koktejly a omeleta DietLine® PROTEIN 20 + DietLine® Protein Chips 1balení zdarma

Koktejly a omeleta DietLine® Protein 20 jsou určeny ke zvýšení podílu bílkovin v celodenním jídelníčku bez nadbytečného příjmu tuků či sacharidů.

DietLine® PROTEIN CHIPS obsahují na rozdíl od bramborových čipsů málo tuku a hodně bílkovin. Jejich výživové složení je velmi odlišné a chutnají skvěle !!! Výborně také zasytí. Některé bramborové čipsy mohou obsahovat až 40% tuku, který prošel nepříznivou tepelnou zátěží během procesu výroby.

Dietní plán s dárkem

Při nákupu Dietního plánu na 12 dní dostanete Guareta prášek 180 g zdarma

Nezapomeňte na 13. srpna na naši nabídku Šťastná 13!

Pouze dne 13.8. 2020

dostanete koupit dvě balení pudinků Guareta® za zvýhodněnou letni cenu - 220 Kč
Využijte této nabídky a nakupte výhodně:

Tyčinka GUARETA® v akci

Po celý měsíc SRPEN platí cenové zvýhodnění na tyčinku GUARETA®

Hotové jídlo DietLine® v akci

Po celý měsíc srpen platí cenové zvýhodnění pro hotové jídlo DietLine®

Masové kuličky máme rádi do polévek, milujeme je v trochu jiné podobě jako hamburgery, karbanátky, nebo různé frikadely. Často však obsahují hodně tuku, který přispívá k podmanivé chuti. Masové kuličky se zelenými fazolkami obsahují vhodné množství tuku pro jídelníček se sníženým obsahem energie. Vysoký obsah bílkovin a malý obsah sacharidů je výhodný, chceme-li mít denní příjem živin správně nastavený, abychom svoji váhu snížili, nebo si ji snáze udržovali.
Zelené fazolky zvětšují velikost porce bez energie navíc. Jsou křehké a křupavé a také přispívají k uspokojení naší mysli.
Neváhejte a určitě vyzkoušejte!

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru