V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Zpravodaj ZÁŘÍ 2020

Vážená klientko, vážený kliente.

Blíží se doba zvýšeného výskytu infekcí horních cest dýchacích. Tyto infekce mohou přispět ke zhoršenému průběhu infekčního onemocnění způsobem Covidem - 19.

Abychom se vyvarovali zbytečným zdravotním komplikacím je určitě dobré se vyhýbat uzavřeným prostorám, ve kterých se koncentruje hodně lidí. Významnou ochranu mohou poskytovat i roušky. Zejména jednorázové, nebo takové, o které je správně pečováno, a jsou z vhodného materiálu. Rovněž udržování delší vzdálenosti mezi lidmi v obchodě či veřejných budovách má svůj smysl.

Podpořit imunitní systém můžeme i správných stravováním a udržováním normální váhy.

Smysl má zvýšený příjem vitaminů a některých dalších živin. Je dostatečně prokázáno, že vitamin A, B6 , B12, C, D a kyselina listová mohou podporovat imunitní systém, pokud je jejich příjem dostatečný a kryje také případnou zvýšenou potřebu.

Využijte proto možnosti nakoupit si tyčinku Stimulsin® MULTI, která je k tomuto účelu určena a konzumujte každý den jednu tyčinku.

Obsahuje 100% průměrné denní potřeby vitaminů u dospělých osob.

Také přípravky redukční diety Guareta®, které slouží k náhradě jídla, obsahují vysoké dávky vitaminů. Vedle toho jsou bohaté i na bílkoviny, železo, měď, selen a zinek. Tyto složky se přímo podílejí na imunitních reakcích a přispívají tak ke správnému fungování imunitního systému.

Využijte proto naprosto mimořádných slev na polévky, pudinky, krémy a bramborovou kaši Guareta® v tomto možná přelomovém měsíci.

Hodně zdraví a klidu přeje,

PharmDr. Martin Staněk

Mimořádná nabídka výrobků Guareta® za 115 Kč

  • Polévky Guareta®

Polévka s kuřecí příchutí

Polévka s rajskou příchutí

Polévka s hrachovou příchutí


  • Pudinky Guareta®

Pudink s čokoládovou příchutí

Pudink s vanilkovou příchutí


  • Jogurtové krémy Guareta® Morning Start

Jogurtový krém s příchutí meruňka

Jogurtový krém s příchutí cookies a jablečnými kousky

Jogurtový krém s příchutí čokoláda s pomerančem


  • Bramborová kaše Guareta®

Bramborová kaše Guareta ®

Nezapomeňte na 13. září na naši nabídku Šťastná 13!

Pouze dne 13.9. 2020

dostanete koupit jedno balení Horké čokolády DietLine® PROTEIN 20 spolu s čokoládovou tyčinkou PAUZA® za neopakovatelnou cenu - 100 Kč
Využijte této nabídky a nakupte výhodně v neděli 13. září:

DietLine® Protein 20 horká čokoláda (3 sáčky) + tyčinka PAUZA® 1ks za 100 Kč !!!

Horká čokoláda DietLine® Protein 20 je určena ke zvýšení podílu bílkovin v celodenním jídelníčku bez nadbytečného příjmu tuků či sacharidů. Její výživové složení je zcela odlišné od běžné horké čokolády. Prášek se roztřepe s vodou (200 ml) v šejkru a ohřeje se v mikrovlnné troubě ve větším šálku (cca 300ml) 1 minutu.

Tyčinka PAUZA® obsahuje 20 g bílkovin a 13 g vlákniny. Výborně se hodí do jídelníčku se sníženým obsahem energie. Skvělá tyčinka při sportování v přírodě, nebo jen třeba při odpočinku u kávy nebo čaje.

Tyčinka Stimulsin® Multi v akci

Po celý měsíc ZÁŘÍ platí cenové zvýhodnění na vitaminovou tyčinku STIMULSIN® Multi

STIMULSIN® MULTI 30g - Vitaminová tyčinka s obsahem všech vitaminů, které kryjí 100% jejich průměrné denní potřeby u dospělých osob. Je to lahodný multivitamin v tyčince!

Hotové jídlo DietLine® v akci

Po celý měsíc ZÁŘÍ platí cenové zvýhodnění pro hotové jídlo DietLine®

Maso kuřat z přirozených chovů je voňavé a plné rozmanitých chutí. Doplníme-li opatrně tyto chutě vhodnými bylinkami a kořením, stane se po tepelné úpravě skvělou pochoutkou. Přidáme-li trochu smetany a hub, získáme chuť přímo nebeskou, protože aromatické látky se s pomocí mléčného tuku spojí v jeden úžasný celek. Houby pomáhají také zvětšit velikost porce a snižují energetickou hustotu jídla. Neváhejte a ochutnejte!!!

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru