V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Zpravodaj ZÁŘÍ

Vážená klientko, vážený kliente.

Náhrada jídla pro kontrolu či snižování váhy speciálním potravinářským výrobkem se může někomu zdát jako něco zbytečného a nesmyslného.
Realita je však taková, že minimálně 50% dospělé populace trpí nadváhou nebo i obezitou a také u dětí se situace rapidně zhoršuje.

Jíme příliš. Pijeme příliš alkoholu a nápojů obsahujících cukr. Tělo se musí nějak vypořádat s vysokým příjmem tuků a jednoduchých cukrů, případně alkoholu.
S vysokým příjmem stravy přijímáme i více škodlivých látek či látek, které mohou podpořit dopady nepříznivého složení našeho jídelníčku.

Výrobky Guareta® k náhradě jídla v podstatě obsahují všechny klíčové výživné látky, které jsou ve snadno využitelné formě, a proto jsou i lehce stravitelné. Dokážeme-li je správně využívat v našem jídelníčku společně s výrobky DietLine®, pomohou nám v dlouhodobějším horizontu výrazně omezit příjem nadbytečné energie ve formě cukrů a tuků.
Můžeme tak poměrně snadno docílit, že váha nepůjde nahoru a že si ji dokážeme udržovat tak, aby nám nezpůsobovala zdravotní komplikace.

Naše zvýhodněné nabídky můžete využívat k tomuto účelu a nemusí tedy primárně sloužit k dosažení maximálního váhové úbytku za krátký čas.

Těšíme se, že po prázdninovém období zase navštívíte naše webové stránky a ochutnáte postupně i nové výrobky, které se během podzimu objeví.

Příjemné září přeje,

PharmDr. Martin Staněk

Aktuální NOVINKA

Omeleta s bylinkami obsahuje 20 g nejhodnotnějších bílkovin pro lidskou výživu. Jsou to bílkoviny vaječné a mléčné ve výhodném poměru.

Snadná příprava, určitě stoji za to ochutnat!

Mimořádné akce pro měsíc ZÁŘÍ !!!

PAUZA® proteinová tyčinka čoko 60 g

GUARETA ® pudinkový MIX (čokoládový a vanilkový)

Mimořádné ceny pro měsíc září:

Dietní plán s dárkem

Při nákupu Dietního plánu na 12 dní dostanete ZDARMA tablety DietLine® VitAmin (v hodnotě 245 Kč).
Součástí dietního plánu je dietní jídelníček s rozpisem výživových hodnot jednotlivých jídel.

DietLine® VitAmin je určen k doplnění aktuální potřeby vitamínů, minerálních látek a stopových prvků při redukční dietě a nevyváženém jídelníčku.

Nezapomeňte na 13. září a na naši nabídku Šťastná 13!

Pouze dne 13.9. 2019

dostanete koupit dvojbalení rajských polévek Guareta® s jedním balením navíc ZDARMA

Využijte této nabídky a nakupte výhodně:

Rajské polévky Guareta® jsou výživově kompletní, chuťově vyvážené a výborně se hodí do většiny jídelníčků se sníženým obsahem energie.

Tyčinka Guareta® v akci

Po celý měsíc ZÁŘÍ platí cenové zvýhodnění na tyčinku Guareta®

Hotové jídlo DietLine® v akci

Po celý měsíc ZÁŘÍ platí cenové zvýhodnění pro hotové jídlo DietLine®

Najdeme-li možnost získat skutečně kvalitní hovězí maso, pak se může stát jedinečnou pochoutkou. Platí to třeba o plemeni Charolais. Není také mrkev jako mrkev. Voňavá, křehká mrkev bez nahořklé chuti může být klidně výtečnou přílohou. DietLine® Hovězí maso s mrkví je lahůdkové jídlo se sníženým množstvím energie.
Určitě ochutnejte. Investice nebudete litovat!!!

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru