V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Zpravodaj ÚNOR 2020

Vážená klientko, vážený kliente.

Při déle trvající redukční dietě, která navázala na jídelníček s vysokým obsahem cukrů a tuků, bude pravděpodobně velmi snadné se dopracovat k nedostatku některých vitaminů, minerálních látek a stopových prvků. Nemusí se to projevit na nízkých hladinách těchto látek v krevní plasmě, ale jen v určitých tělesných tkáních jako jsou svaly, včetně svalu srdečního, cévy, kůže, včetně vlasů, nebo tkání pojivových.

Někdy může trvat týdny i měsíce než se po zhubnutí nové látkové poměry ustálí a vnitřní prostředí lidského těla dosáhne potřebnou míru rovnováhy.

Doplňovat zvlášť vitaminy, minerální látky či stopové prvky během déle trvající redukční diety může mít často smysl, a proto se snažíme, abychom měli vhodné doplňky stravy tohoto typu k dispozici.

Využijte výhodné nabídky Dietního plánu na 10 dní, ke kterému bude zdarma přiložen DietLine® VitAmin s obsahem vitaminů, minerálních látek a stopových prvků.

Využijte také výhodnější nabídky přípravku Paralékárna® Methionin Plus, který může pomoci řešit problém se zhoršenou kvalitou vlasů, jež velmi často redukční dietu doprovází.

Příjemný únor bez chřipky a nachlazení přeje,

PharmDr. Martin Staněk

Dietní plán s dárkem

Při nákupu Dietního plánu na 10 dní dostanete ZDARMA tablety DietLine® VitAmin (v hodnotě 245 Kč).
Součástí dietního plánu je dietní jídelníček s rozpisem výživových hodnot jednotlivých jídel.

DietLine® VitAmin je určen k doplnění aktuální potřeby vitaminů, minerálních látek a stopových prvků při redukční dietě a nevyváženém jídelníčku.

Nezapomeňte na 13. února na naši nabídku Šťastná 13!

Pouze dne 13.2. 2020

dostanete koupit dvojbalení polévek Guareta® s kuřecí příchutí plus jedno balení navíc ZDARMA

Využijte této nabídky a nakupte výhodně:

  • Polévky Guareta s kuřecí příchutí v Akci 2+1 ZDARMA

Guareta® polévka s kuřecí příchutí se výborně hodí do většiny jídelníčků se sníženým obsahem energie.

Tyčinka Guareta® v akci

Po celý měsíc

ÚNOR platí cenové zvýhodnění na tyčinku Guareta®

Hotové jídlo DietLine® v akci

Po celý měsíc ÚNOR platí cenové zvýhodnění pro hotové jídlo DietLine®

Masové kuličky máme rádi do polévek, milujeme je v trochu jiné podobě jako hamburgery, karbanátky, nebo různé frikadely. Často však obsahují hodně tuku, který přispívá k podmanivé chuti. Masové kuličky se zelenými fazolkami obsahují vhodné množství tuku pro jídelníček se sníženým obsahem energie. Vysoký obsah bílkovin a malý obsah sacharidů je výhodný, chceme-li mít denní příjem živin správně nastavený, abychom svoji váhu snížili, nebo si ji snáze udržovali.
Zelené fazolky zvětšují velikost porce bez energie navíc. Jsou křehké a křupavé a také přispívají k uspokojení naší mysli. Neváhejte a určitě vyzkoušejte!

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru