V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Zpravodaj LEDEN 2021

Vážená klientko, vážený kliente.

Za většinu zdravotních obtíží si převážně můžeme sami, i když určitě platí, že ne každý byl obdarován takovou genetickou výbavou, která by mu zaručovala dlouhý život. Myslím si, že být zdravý je hlavním předpokladem k tomu, abychom se mohli cítit svobodní a je v podstatě jedno, jakou máme o vlastní svobodě představu.

Budeme-li chtít pro svoje zdraví něco udělat, určitě je nejpřirozenější se zamyslet nad tím, co vlastně jíme a pijeme a co bychom správně asi měli jíst, pít a v jakém množství, abychom svému tělu neškodili. S postupujícím věkem je třeba klást ještě větší důraz na správné složení jídelníčku a je nutné si uvědomit, že tělo potřebuje stále méně energie, ale skoro stejné množství chemických prvků a sloučenin, bez kterých biologické procesy správně fungovat nemohou. Řada z nich plní zároveň i ochranné funkce.

Naše DIETNÍ PLÁNY vám pomohou se odpoutat od stravování, které vede ke zdravotním problémům. Pomohou vám vytvořit jídelníček, který nepovede k nadváze a zajistí tělu dostatek výživných látek.

Využijte služeb naší bezplatné elektronické poradny, využijte možnosti si ZDARMA kontrolovat váš jídelníček na www.potravina.cz a pokud již máte nějaké vážnější zdravotní obtíže, neváhejte kontaktovat naše Centrum pro poruchy metabolismu a výživy na Národní třídě v Praze.

Hodně zdraví do nového roku přeje,

PharmDr. Martin Staněk

Dietní plány s dárkem

Při nákupu Dietního plánu na 12 dní dostanete ZDARMA tablety DietLine® VitAmin (v hodnotě 240 Kč).

DietLine® VitAmin tablety obsahuje 100% doporučeného denního příjmu vitaminů, kromě vitaminu A, obsahuje klíčové minerálních látky, stopové prvky a vitamin A v takovém množství, aby se omezilo na minimum riziko jejich aktuálního nedostatku.

Nezapomeňte na 13. ledna na naši nabídku Šťastná 13!

Pouze dne 13.1. 2021

dostanete koupit dvojbalení polévek Guareta® s hrachovou příchutí s cenovým zvýhodněním 20 %

Využijte této nabídky a nakupte výhodně:

  • polévky Guareta s hrachovou příchutí v Akci -20 %

Polévky Guareta® jsou výživově kompletní, chuťově vyvážené a výborně se hodí do většiny jídelníčků se sníženým obsahem energie.

Tyčinka Guareta® v akci

Po celý měsíc LEDEN platí cenové zvýhodnění pro tyčinku Guareta®

Bramborová kaše Guareta® v akci

Po celý měsíc LEDEN platí cenové zvýhodnění na bramborovou kaši Guareta®

Guareta® Bramborová kaše je výživově kompletní náhrada jídla pro regulaci tělesné hmotnosti. V Dietních plánech ji můžete zaměňovat s pudinky, krémy či polévkami Guareta®. Kaši si můžete mírně přisolit či ochutit bylinkami podle chuti.

Určitě ochutnejte. Investice nebudete litovat!!

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru