V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Zpravodaj KVĚTEN 2021

Vážená klientko, vážený kliente.

I zeleninu doporučuji konzumovat v rozumném množství. Při redukční dietě to platí dvojnásob, protože je důležité, aby byl skromný jídelníček dostatečně výživný i při sníženém příjmu energie. Vysoký příjem zeleniny může snižovat využitelnost živin a mohou se při něm významněji negativně uplatnit i antinutriční nebo cizorodé látky.

Svoji roli hraje nejen samotný druh konzumované zeleniny, ale také zda konzumujeme zeleninu syrovou, nebo tepelně upravenou. Tepelnou úpravou se zvyšuje dostupnost většiny obsahových látek. Také odvary či nálevy připravené ze sušené zeleniny je třeba konzumovat s rozumem.

Na počátku redukční diety bych dal přednost doplňkům stravy s obsahem vlákniny, která by mimo jiné plnila funkci balastních látek obsaženým v běžné pestré stravě a napomáhala pravidelnosti při vyprazdňování. K DIETNÍM PLÁNǙM je tedy dobré používat vlákninové přípravky Guareta® .

Při redukční dietě doporučuji užívat Guaretu prášek, nebo Guaretu SuperSlim tobolky, 30 minut před každým jídlem.

Guareta prášek se navíc výborně hodí k roztřepání s pudinky Guareta®. Textura je pak jiná a pudink lépe zasytí nebo se lépe hodí k postupnému ujídání. Mezi jídly je dobré v dopoledních a odpoledních hodinách použít jednu tabletu Guarety EasySlim. Tableta se nechá rozplynout v ústech. Guaretu Metabolic, která se rozpouští ve vodě, doporučuji užívat zejména při udržování váhy nebo v případech, kdy nejsme dostatečně disciplinování a váha ne a ne jit dolů…

Příjemné májové dny přeje,

PharmDr. Martin Staněk

Zcela mimořádná nabídka na měsíc květen

Guareta® horký nápoj se sladidly, který může pomoci překonat slabší chvilky při redukční dietě a dokáže také zahnat chuť na sladké.
Může pomoci překonat večerní nadměrnou konzumaci jídla a sladkostí, nebo i velmi problematickou konzumaci jídla během noci.

Dietní plán s dárkem

DIETNÍ PLÁN na 12 dní PUDINKOVÝ dostanete v květnu s DÁRKEM (Guareta® EasySlim tablety s příchutí ananas 14 ks ).

Tento Plán pomáhá úspěšně zahájit redukční režim. Riziko dietních chyb je zcela eliminováno. Je vhodný pro všechny osoby s nadváhou, kterým se nedaří snížit váhu úpravou jídelníčku a životního stylu. Nemusí být vhodný pro ty osoby, které trpí intolerancí některých mléčných bílkovin.
Při nejasnostech je vždy ale dobré využit naši PORADNU na webu.

Nezapomeňte na 13. května a naši nabídku ŠŤASTNÁ 13!

Pouze ve čtvrtek 13. května

dostanete koupit dvojbalení pudinků Guareta® za zvýhodněnou cenu

Využijte této nabídky a nakupte výhodně:

Pudinky Guareta® jsou výživově kompletní, a proto jsou určeny k náhradě jídla při regulaci tělesné hmotnosti.
Lahodná chuť !!!

Tyčinka Guareta® v akci

Po celý měsíc KVĚTEN platí cenové zvýhodnění na tyčinku Guareta®

Hotové jídlo DietLine® v akci

Po celý měsíc KVĚTEN platí cenové zvýhodnění pro hotové jídlo DietLine®

Krůtí maso obsahuje hodně bílkovin a málo tuku. Pochází z přirozeného chovu. Použitá zelenina a hrášek jsou prvotřídní kvality. Nepostrádají křehkost a aroma.

Dietline® Krůtí maso s jarní zeleninou se hodí do nízkoenergetického jídelníčku i do jídelníčku, který má pomoci udržovat váhu. Dodává tělu bílkoviny, ochranné a balastní látky a také rostlinný tuk s vysokým podílem nenasycených mastných kyselin.

Jídlo určitě dobře uspokojí chuť i mysl.

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru