V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Zpravodaj KVĚTEN 2019

Vážená klientko, vážený kliente.

Velikonoční svátky byly letos později, a tak zbývá do léta o trochu méně času něco s nadváhou udělat. Často se vyplatí odložit redukční dietu až na dobu po velikonocích. Zejména pokud cestujeme v době velikonočních svátků na dovolenou do zahraničí.

Při redukční dietě, u které má dojít k rychlému váhovému úbytku, je důležité výrazně snížit příjem energie na úkor sacharidů a tuků a mírně navýšit příjem bílkovin s důrazem na jejich kvalitu oproti běžnému stravování.
To je respektováno v Dietních plánech Guareta®. Celkový příjem bílkovin tak není vysoký. Vysoký je jen podíl bílkovin na celkové energetické hodnotě v redukční dietě oproti jídelníčku, který vedl k nadváze.

Nízkoenergetický jídelníček by měl být dobře stravitelný, aby došlo k co nejefektivnějšímu vstřebání výživných látek a původ bílkovin by měl být takový, aby zajišťoval dostatečný příjem aminokyselin, které si tělo nedokáže vytvořit metabolickými pochody.

Ideální bílkovinou je vaječný albumin, který obsahuje omeleta DietLine® Protein 20.
Také mléčná bílkovina je vysoce hodnotná. Tu zase obsahují koktejly DietLine® Protein 20.

Využijte v tomto měsíci mimořádnou nabídku koktejlů DietLine® Protein 20 vanilka a čokoláda.

Preferujete-li redukční jídelníček bez živočišných bílkovin, můžete využít k doplnění složení rostlinných bílkovin přípravek Paralékárna® Leucin Plus. Tím se stane jeho denní příjem bílkovin po kvalitativní stránce plnohodnotný.

Příjemné jaro přeje,

PharmDr. Martin Staněk

TIP na vhodný pokrm v rámci redukční diety:

Využijte cenové zvýhodnění pro tento měsíc na omeletu DietLine® Protein 20 (porce za 33 Kč) a zařaďte ji do jídelníčku se sníženým obsahem energie.

Omeleta se nejlépe připravuje v šejkru Guareta® se 120 ml vody. Roztřepáme-li ji velmi opatrně s jemně perlivou vodou, je více nadýchaná. Příprava na pánvi by měla být velmi pozvolná. Do omelety doporučujeme přidat čerstvou petrželku dle chuti.

Koupím a vyzkouším

Dietní plán s dárkem

Při nákupu Dietního plánu na 9 dní dostanete ZDARMA tablety DietLine® VitAmin (v hodnotě 245 Kč).
Součástí dietního plánu je dietní jídelníček s rozpisem výživových hodnot jednotlivých jídel.

DietLine® VitAmin je určen k doplnění aktuální potřeby vitamínů, minerálních látek a stopových prvků při redukční dietě a nevyváženém jídelníčku.

Nezapomeňte na 13. května na naši nabídku Šťastná 13!

Pouze dne 13.5. 2019

dostanete koupit dvojbalení rajských polévek Guareta® s jedním balením navíc ZDARMA

Využijte této nabídky a nakupte výhodně:

Rajské polévky Guareta® jsou výživově kompletní, chuťově vyvážené a výborně se hodí do většiny jídelníčků se sníženým obsahem energie.

Tyčinka Guareta® v akci

Po celý měsíc KVĚTEN platí cenové zvýhodnění na proteinovou tyčinku Guareta®

Hotové jídlo DietLine® v akci

Po celý měsíc KVĚTEN platí cenové zvýhodnění pro hotové jídlo DietLine®

I krůtí maso je chutnější z přirozeného chovu. Má osobité aroma, je křehké a dobře stravitelné. Má vysokou biologickou hodnotu. Vařené brambory jsou ideální přílohou. Obsahují hodně vody, a proto mají menší energetickou hustotu, než jiné přílohy z brambor. Šetříme-li tukem, tymián je ta správná bylina, která maso provoní a předá mu svoji nezaměnitelnou chuť a vůni.
DietLine® Krůta na tymiánu tak dobře uspokojí naši mysl.

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru