V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Nadváha

12 years ago
drstanek
Milá Jane, jsem určitě pro procházky. Rotoped je méně vhodný a může vést k větší únavě. Navíc, čím dále od ledničky tím lépe...Po zhubnutí si budete moci postupně dopřávat pohybu podle libosti.Těším se na Vaše zprávy jak se vám daří.
 
12 years ago
jane07
Děkuji za Vaše odpověď. Objednala jsem si dietní plán s vlákninou a jsem opravdu odhodlaná ho pevně dodržovat. Pročítala jsem si pokyny k tomuto plánu ohledně zmiňovaného pohybu a ještě bych se chtěla zeptat (jestli jsem to správně pochopila), hodiny jumpingu mám vynechat a věnovat se pouze lehčí tělesné zátěži, např. jízda na rotopedu bez zátěže nebo procházky? Děkuji.
 
12 years ago
drstanek
Milá Jano, je třeba se zpočátku zcela vyvarovat dietních chyb. Nevím do jaké míry jste respoktovala rady výživového poradce. Proto bych vám doporučil DP plán vlákninový na 15 dnů. Pokud jej však striktně nedodržíte, jsou to vyhozené peníze. V opačném případě se výsledek musí jednoznačně dostavit. Přečtěte si prosím pečlivě Pokyny uvedené na webu. Pokud by vám nebylo něco jasné ozvěte se. Respektujte prosím také vše, co je napsáno ohledně pohybových aktivit.
 
12 years ago
jane07
Dobrý den, chtěla bych si zakoupit některý z Vašich dietních plánů, ale nevím jaký by byl pro mě nejvhodnější a také nevím jak dlouho se mohou tyto dietní plány užívat. Je mi 25 let, měřím 165cm a vážím 77kg. Dle rad lékaře bych měla zhubnout okolo 10kg. Navštěvuji nutričního poradce, podle kterého jsem upravila stravu a má váha se stále nehýbe. Má velká slabost je sladké, ale i to jsem velmi omezila. Mám sice sedavé zaměstnání (účetní) a často se pohybuji autem, ale dvakrát týdně chodím na hodinu jumpingu, snažím se skoro každý den chodit se psem na procházku nebo si doma zajezdím na rotopedu nebo stepperu. Od začátku roku se opravdu snažím dodržovat stravu správným směrem, pravidelně cvičím, ale bohužel nemám žádné výsledky. Má váha se nepohnula ani o deko. V poslední době jsem vyzkoušela i různé podpůrné prostředky, jako meridia, Fat burner, při cvičení používám Formdrink a ani po těchto prostředcích nezmizelo ani 1 kg a ani cm v obvodu. Byla jsem i na vyšetření štítné žlázy a tam je také vše v pořádku. Dle rad lékaře jsem před 3 měsíci vysadila i antikoncepci, kterou jsem užívala 9 let a ani tudy cesta nevedla. Děkuji Vám za jakoukoliv radu.
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru