V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Obezita

12 years ago
drstanek
Jujunko, neváhejte a podívejte se na pravou stranu hlavní stránky webu viz.Léčba obezity. Sestřička vám sdělí vše potřebné. Pracujeme již od 6.00 a tak je možné volat i brzy ráno.
 
12 years ago
Opět krásný den,:-) a kde ta ordinace je?A stojí něco konzultace? Děkuji Jujunka
 
12 years ago
drstanek
Milá Jujunko, na počátku je třeba se vyvarovat obojího a striktně se držet plánu a Pokynů. Později je možné jídelníček konzultovat cestou této Poradny. Zvažte znovu prosím případně návštěvy v naší ordinaci. Vyvarovala by jste se do budoucnosti snáze chyb, které u vás k obezitě vedly. Přeji pevnou vůli a dejte se do toho !!! Příští týden začně krásné počasí a tak nebude třeba zahánět chmury z nedostatku sluníčka větrníky, šlehačkovými dorty či zdvojenými porcemi oblíbených jídel. Těším se na vaše zprávy, jak se vám daří.
 
12 years ago
Jujunka
Dobrý den, chtěla bych se ještě zeptat jestli u dietního plánu můžu jít zeleninu a ovoce.Nebo ne ? Děkuji :-)
 
12 years ago
drstanek
Dobrý den, vaše nadváha je příliš velká a ohrožuje vaše zdraví. Bude to běh na dlouhou trať. K zlepšení zdravotního stavu však může dojít poměrně rychle. Proto bych na prvním místě doporučoval návštěvu našeho centra viz. Léčba obezity, kde by byl sledován i váš zdravotní stav a dlouhodobě i váš jídelníček. Alternativou jsou pak Dietní plány. Dietní plán na 15 dní s vlákninou je pro vás nejvhodnější. Prosím případně o pečlivé přečtení Pokynů. Přeji pevné odhodlání a vůli. Výsledky se potom 100% dostaví.
 
12 years ago
Jujunka
Dobrý den, chtěla bych se zeptat co by jste doporučil mě. Je mi 23,měřím 169 a vážím 102 kilo :-(( Děkuji Jujunka
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru