V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Stimulsin

13 years ago
drstanek
Dobrý den, psyllium by nemělo nadýmat. Je nestravitelné. Vyjímky však mohou vzácně existovat a vše záleží na složení střevní mikroflóry. Psyllium je vhodné kupovat takové, které pochází z osemení rostliny. Nekoupila jste nějaký kombinovaný výrobek, který obsahuje ještě něco navíc ? Psyllium může mít vliv na vyprazdňování až při pravidelném několikadenním užívání. Nikoliv tedy jednorázově. Je také důležité ho dostatečně zapít. Jako minimální dávku považuji 6 g za den. Těším se na případné další zprávy.
 
13 years ago
zunava
Dobrý den, tak "jsem v naději" co se týká Stimulsinu.Snad ho budu mít ze Zlína.Ale mám dotaz - začala jsem užívat psyllium (neochucené).Ale mám pořád pocit plnosti,jsem "nafouklá",jak se říká, a na váze mám o 2 kila víc.Co se týká vyprazdňování,taky žádná sláva. Ten pocit nafouknutí je hrozně nepříjemný,vytvořily se mi z ničeho nic "pneumatiky" přes břicho a boky. Stravu jsem nezměnila, pohybové aktivity mám pořád stejné. Jsem z tohoto stavu dost nešťastná.Připadám si jako balón.
 
13 years ago
drstanek
Dobrý den, upřímnou soustrast mě i vám. Mrzí mě to i za náš lékárenský stav. Pokud mi dáte adresu nejbližší lékárny, zavolám jim. Řada lékáren má také ekonomické problémy a někteří distributoři jim odmítají dodávat, pokud nezaplatí dlužné faktury...
 
13 years ago
zunava
Dobrý den. Tak včera jsem dokončila "kolečko" po místních lékárnách. Výraz "kouká jak sůva z nudlí" je naprosto přesný pro reakce lékárníků a lékárnic. Nemáme, nelze, nejde objednat. Nevím, co si o tom mám myslet a popravdě se o to ani nesnažím.Možné je holt všechno. Prozatím jsem Stimulsin nahradila Psylliem a budu dál zkoušet sehnat Váš přípravek. Ptát se na symbiotika (nebo synbiotika, teď přesně nevím) jsem zkusila jen jednou a reakce byla jako ta výše uvedená. Pokud by Vás zajímalo, kde se tohle všechno odehrává, tak je to Vyškov na Moravě.
 
13 years ago
drstanek
Dobrý den, Stimulsin Prebiotic může mít každá lékárna do 24 hodin cestou největšího lékárenského distributora firmy Phoenix. Ve větších městech je to otázka 4-6 hodin po objednání. Pokud by jste opět nepochodila, ozvěte se prosím.
 
13 years ago
zunava
Dobrý den,zajímá mě,jak jsou distribuovány vaše přípravky.Marně sháním Stimulsin Prebiotic, prášek,100g.Jednou se mi podařilo,že mi jej v lékarně objednali.Teď už asi měsíc marně zkoušim totéž, ve všech lékárnách v našem městě.Žádná neuspěla.Vím, že si samozřejmě mohu objednat v e-shopu,ale s poštovným by to vyšlo na dvojnásobek ceny.
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru