V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Kuřecí polévka

13 years ago
drstanek
Díky za zlepšovák !!! Kéž by nespokojeným vyhovoval.
 
13 years ago
nadine
Hezký den!Já jsem měla problém s vaječnou omeletou a zde v poradně mi navrhla kolegyně v hubnutí,že si mám hotovou omeletu nakrájet do kuřecí polévky.Polévka se tím krásně zjemní a dám si půl v poledne,potom svačinu a zbytek večer.Omeleta se v ní nijak nerozmočí a mně to chutná.Vyzkoušejte!n
 
13 years ago
katulos
Pane doktore, neomlouvejte se, já to chápu, zachovala bych se stejně.Necháme se překvapit a určitě budeme držet palce, ať se daří ve všem, co děláte, protože to děláte dobře.
 
13 years ago
drstanek
Milá Katko, zatím si to nechám pro sebe. Omluvte mě za to. 3 měsíce utečou jako voda a doufejme, že se nám první krok podaří podle plánu realizovat. Vlákninové polévky nám dělají trochu starosti.Do režimů jsou velmi vhodné a chcweme je zachovat.U předchozích polévek lidé kritizovali konzistenci, a proto jsme se rozhodli připravit polévku čirou.Kuřecí polévka byla našimi pacienty výrazně lépe hodnocena po chuťové a vjemové stránce.
 
13 years ago
katulos
Dobrý den Helčo, jak jsem psala, ještě jí zkusím hoodně naředit a uvidíme.Jinak jsem se také chtěla zeptat, čeho konkrétně se nový projekt bude týkát, ale domnívala jsem se, že z různých důvodů o tom pan doktor asi ještě nebude chtít prozradit úplný a konkrétní záměr, ale třeba mě překvapí, uvidíme :-).Každopádně zvědavá jsem taky
 
13 years ago
helca
Dobrý den, děkuji za Vaše názory. Jelikož nesolím, nechtěla jsem se předem vyjadřovat. Polévka mi chutná hodně přesoleně a příliš pikantně i po naředění vodou. Měla jsem nutkání ji okamžitě vylít, na druhou stranu jsem chtěla počkat na „výsledný dojem“. Tak nějak mi nechutná vůbec. Kdo má rád pikantní, tak bude mít třeba jiný názor. Objednala jsem si jen dvě, takže se zase až tak nic neděje. Ale pokud by ty polévky nešly v nějakém plánu nahradit něčím jiným , tak si ho raději nekoupím. Např. s dýňovou se to nedá rovnat, mnohým nechutnala mně ano. Chápu, že není jednoduché se strefit do chutě všem. Dýňová a bramborová - nejsou v ceníku, už se nevyrábí? Nějakou informaci, čeho se projekt bude týkat, aspoň malou, bych prosila:-) Děkuji.
 
13 years ago
drstanek
Katko, s distribuční sítí je to bohužel čím dál horší a nejsem do budoucna vůbec optimistický.Lékárny mají obrovský sortiment výrobků a samozřejmě léčiva jsou jejich prioritou a stále většinu z nich živí . Čím dál tím více lékáren má ekonomické problémy a zlaté časy jsou již dávno pryč. Snažíme se každodenně situaci zlepšit a jde to opravdu velmi pomalu. Tajně doufám, že se chytne náš nový projekt, který připravujeme od příštího roku. První krok by měl být učiněn někdy v únoru či březnu 2009.
 
13 years ago
katulos
Dobrý den pane doktore, určitě souhlasím, není jednoduché vymyslet a následně vyrobit něco, co by chutnalo každému.Příště tedy zkusím polévku s větším množstvím vody a uvidíme.Ta konzistence jako taková je příjemná, polévky Guareta jsou spíš krémovější, kuřecí na bázi vody, proto jsem se na ni těšila. K těm příchutím, určitě by bylo fajn zařadit i nové příchutě, ale nebojíte se, že, teď nevím, jak to napsat, bude zkrátka trochu přesycen trh?Netvrdím, že by další příchutě nenašly uplatnění, to zcela jistě ne, ale už teď znám např. lékárny, kde nechtějí a neberou více jak tři druhy tyčinek a dva druhy polévek...Nevím, zda jsem se vyjádřila správně.
 
13 years ago
drstanek
Milá Katko, není snadné připravit takovou chuť polévky, aby všem sedla. U kuřecí to platí dvojnásob.Ti co nemají zásadní problém s její chutí a zdá se jim jen příliš slaná či aromatická, jednoduchým řešením je rozmíchání ve větším objemu vody. Jinak si myslím, že je dobré, že jste svůj názor napsala. Na webu nemusí být jen chvalozpěvy. Přesto však doporučuji každému polévku vyzkoušet. Pevně věřím, že pro většinu nebude zklamáním. Výhledově chceme pracovat i na jiných příchutích. Budu rád, když dostanu nějaké typy. Myslím si, že vlákninové polévky by měly mít jiné přichutě než mají polévky Guareta. Je dobré, když dietní režim bude také co do chutí co nejpestřejší.
 
13 years ago
katulos
Dobrý den Helčo, už je to delší dobu, co jsem dumala, zda sem svůj názor napsat nebo ne, ale vzhledem k tomu, že jsem se nechtěla dotknout pana doktora i všech, co ji chválili, jsem nakonec svůj názor nenapsala.Ale tak proč to nezměnit, když se ptáte :-). Na kuřecí polévku jsem se těšila, bohužel, na můj vkus je příliš slaná, kořeněná, dokonce mi, jemně řečeno, nevoní, cítím v ní prostě něco, co mi vadí.Objednala jsem si 3 sáčky, první pokus dopadl tak,že jsem ochutnala a dost, na druhý pokus polévku snědla do půlky, ještě mi zbývá třetí sáček, ale zatím leží ladem, ale chci ji zkusit dotřetice.Mrzí mě to samotnou, nevím, proč mi tak nesedla, ostatní výrobky mi vyhovují, chipsy jsou výborné, pudinky, polévky,broskvový krém(nejlepší snídaně) tyčinky-na čoko s mandlemi jsem závislá :-), takže mě to i štve, ale neudělám nic, ta chuť mi prostě nesedla.Věřím ale, že jsou i tací, kteří si ji zamilovali a vyhovuje jim, tisíc lidí, tisíc chutí a není určitě jednoduché se trefit do chuti většiny lidí.
 
13 years ago
helca
Zajímaly by mě názory ostatních na novou kuřecí polévku, kdo vyzkoušel,napište kladné i záporné hodnocení.Děkuji.
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru