V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

vaše zkušenosti

4 years ago
Dr. Staněk
Milá Jano. Takové příspěvky hřejí u srdce a dodávají novou energii, které nikdy není nazbyt. Právě to, co jste dokázala, nás nejvíce těší a je to cíl našeho snažení.. Nechceme, aby lidé pomocí našich výrobků jen zhubli, ale také aby si našli způsob, jak si váhu udržet. Ať už pomocí našich výrobků, nebo bez nich. Proto se snažím odpovídat v Poradně každodenně a zároveň je anonymně a bez přihlašování k dispozici web www.potravina.cz, kde si každý může svůj jídelníček kontrolovat a plánovat. Pro ty, kteří mají vážné zdravotní problémy je k dispozici naše interní ordinace-Centrum pro poruchy metabolismu a výživy. Přeji hodně zdraví a díky !!!
 
4 years ago
Milý pane doktore, chtěla bych Vám ze srdce poděkovat za Vaše stravovací plány a potraviny a složit obrovskou poklonu! 20.3.2017 jsem se na doporučení kolegyně odhodlala a začala hubnout s Vaším DP12. Tehdy jsem při výšce 167cm vážila 95 kilo a v dobách nejhorších dokonce 99. Za DP12 jsme díky Vám shodila 7 kilo, následoval DP10, který mi pomohl shodit další téměř 3 kila. Díky tomu se mi nejen nastartoval metabolizmus na hubnutí a zmenšil žaludek, ale i zvýšilo sebevědomí a chuť dále pokračovat. V průběhu dalších měsíců jsme vyzkoušela i jiné Vaše programy jako např. DP7 s výbornými a chutnými hotovými jídly, ale také jsem si Vaše potraviny kupovala jako náhrady jídel a hubnutí šlo úspěšně dále. Musím se přiznat, že "ujíždím" na Vašich proteinových chipsech - jsou skvělým "hříchem" k televizi. ;-) Je pravda, že po Vánocích jsem se nemohla zbavit následků řízkovo-salátové stravy v podobě 4 kil navíc. Zařadila jsem tedy opět Váš DP12 a úspěch se opět spolehlivě dostavil! Dnes, po roce, kdy jsem s Vámi začala hubnout, mám 78 kilo a cítím se skvěle! Navíc se váha drží a nezvyšuje i když si občas dopřeju něco nezdravého. Díky Vaší pomoci jsem se dostala nejen na tuto váhu, kterou jsem měla naposledy před 10 lety, ale z velikosti téměř 48 (v dobách nejhorších) na velikost 42! Mám teď díky Vám zpět postavu a váhu kterou jsem považovala za již navždy ztracenou a nedosažitelnou. Vaše dieta je jediná, která spolehlivě funguje a navíc je chutná, výživná a finančně srovnatelná s klasickou stravou. Chválím Vás kudy chodím a už několik mých přátel Vaše DP vyzkoušelo s podobným úspěchem! Patří Vám tedy mé obrovské, upřímné díky a hluboká poklona! Vaše věrná zákaznice Jana.
 
4 years ago
Dr. Staněk
Je to tak, Heleno. Vydatnější jídlo, by mělo být následováno tělesnými aktivitami a ne lenošením v teplém pelíšku. Je to sice logické, ale hůře se to praktikuje. Vím o tom své. Mám radost, že jste byla úspěšná a že se vám dieta osvědčila. Najděte si svoji cestu, která povede ke změně stravovacích návyků a dlouhodobému udržování váhy! Pomocí našich výrobků se dá váha snadno udržovat. Bez určité míry disciplinovanosti to ale nejde. Přeji hodně zdraví.
 
4 years ago
Dobrý den. Je mi 61let a diety držím od puberty. Letos jsem se rozhodla pro dietu Dr Staňka. Začala jsem před 12 týdny a už mám dole 10kilo. Objednala jsem si 10denní plán, ale od počátku nahrazuji jen 1-2 jídla denně. Jinak by se mi asi dieta brzy přejedla. Nejraději mám tyčinky k svačině a polévky k večeři. Snažím se jíst zdravě, držet na 5-6000kJ a více se hýbat. A hlavně večer už nejíst. A funguje to. Dietní program DrStaňka mohu vřele doporučit. Všechny zdraví Helena
 
4 years ago
Dr. Staněk
Milá Jano, To je výtečný úspěch ! Hlad je vždycky, i když se někdy můžeme dočíst, že to jde i bez hladu. Nejsme ale roboti a tak navíc rádi mlsáme a někdy ani nevíme co. Dietní plány nám pomáhají se odpoutat od původního jídelníčku, který vedl k nadváze a následně zjistíme, že není zase tak těžké být disciplinovaný. Často si lidé také uvědomí, kolik zbytečného přemýšlení věnují jídlu a všemu co s ním souvisí. Váha si takto můžeme nejen snáze hlídat nebo snižovat, ale i naše mysl se cítí svobodnější...
 
4 years ago
Jana T.
Dobry vecer, mame za sebou 5 den desetidenni diety. Je to trochu boj. Ne, ze by nam nechutnalo, ale mame hlad!!! Jedu v tom s dcerou, ktera trpi schizofrenii a spravila se diky lekum, ktere uziva a take ma malo pohybu. Ja uz s dietou zkusenosti mam. Uz po treti.. po prve to bylo loni v unoru. Pomohlo mi to v ukazneni se, neco jsem zhubla a nastartoval se hubnouci proces. Celkem jsem zhubla 16 kg. No a potom uz v ramci udrzeni si nove vahy obcas potrebuji zklidneni se v obzerstvi... stoji za to VYDRZET!!!!
 
8 years ago
Saurah
Jste skvělá, Blanko :-)! Zato já jsem tady zase... Ale mám v sobě naštěstí takové poplašné zařízení: když začnu funět při práci na zahradě, je po povel začít s Guaretou, číst příspěvky a laskavé odpovědi pana doktora a hlavně: vydržet!
 
8 years ago
bklinerka
Dobrý den, Když jsem si 5.1.2013 stoupla na váhu a viděla tam úctyhodných 131 kg, tak jsem si řekla - a dost !!! Od té doby držím dietu Dr. Staňka a k dnešnímu dni mám 106 Kg, tedy za 10 měsíců o 25 kg méně. Jde to sice teď již pomaleji, ale stále se snažím a dále budu pokračovat. Snad budu moci později poslat i srovnávací fotky. Proto ženy - VYDRŽTE !!! Držím vám palečky vaše Blanka
 
10 years ago
Saurah
Milá Jano, pozdě, ale přece: děkuji moc za podporu :-). Jak jste na tom teď Vy? Zkoušela jsem Vaše příspěvky vyhledat v poradně, ale nezadařilo se... Po měsíci boje začínají chutě, ach jo... Na obyčejný voňavý krajíc chleba s máslem... na jahody, zmrzlinu... Včera dobrý- celý den na zahradě ruce od hlíny... dnes jsem si slíbila začít trochu cvičit kalanetiku, a tolik se mně nechce... :-) Jo, jo, než se zase všechno "rozběhne" ( tedy já se rozhýbám )! Ale na druhé straně se lépe pohybuji, radostněji nahlížím do šatníku, nálada se vůbec velmi zlepšuje a manžel a okolí chválí :-)... Takže nezbývá než: VYDRŽET !!!
 
10 years ago
Jana
Dobrý den paní Dag , když pročítám vaše řádky-jako bych je psala já...Máme hodně podobný styl-buď jsem úžasná , vše čtu , cvičím , dřu jak kůň...ale stačí nemoc , starost-prostě něco co mi to přetrhne a už to jede-nehýbu se , ž.ru páté přes deváté , vše mi chutná a vše se do mě vejde.Pak vyndám z minulé sezony oblečení a zjišťuji , že nemám nic na sebe , že mi to není.Tak se naprdnu , vyhledám si vše potřebné a nepotřebné a jedu , rychlá chůze , pytlíčky , vážení potravin......No prostě boj. Rozumím vám a držím moc pěsti , Jana
 
10 years ago
Saurah
No, to je bohužel mé celoživotní "pangejtové" stravování: buď vše sleduji ( až mám z rozporuplných informací o výživě v hlavě pěkný zmatek), čtu, cvičím atd. a vypadám dobře, nebo jsem držela různé očistné půsty a hladovky... nebo jím, na co přijdu - hlavně sacharidy ( divím se, že jsem vůbec relativně zdravá a projdu dveřma :-( ), na váhu raději nestoupám, stále se chystám "začít" hubnout... A až když začnu funět a neunesu se a mám na sebe vztek, zase se pustím do hubnutí... Chudák mé tělo, na to, co mu provádím, je na mě hodné... Ach jo, ještě že s Vámi to jde- nejen s produkty, jejich chutností a jednoduchostí, ale hlavně s Vaší podporou... Moc děkuji ♥ Dag.
 
10 years ago
Dr. Staněk
Určitě Dag můžete použít 100g jako jednu porci místo omelety nebo koktejlu, jestliže výživové složení odpovídá tomu co jste uvedla... Mám radost že si všímáte výživového složení výrobků !
 
10 years ago
Saurah
Celý večer místo mlsání pročítám opět poradnu. V Kauflandu jsem už před lety objevila německý Syrovátkový sýr s kmínem a vedou ho stále. 100g má 476 Kj, 17 g bílkovin, 0 cukry, 0,5 tuk. Je vhodný občas místo omelety? Děkuji, Dag. Bohužel má dvojnásobné 200 g balení: Když ho otevřu, nikdy se mně nepodaří odolat :-( . Ale utěšuji se tím, že stále lepší varianta než stejně velké balení čokolády- to bych najednou "zvládnula" také...
 
13 years ago
helca
Zdravím, s připravou omelety jsem zpočátku zápasila, z mikrovlnky jsem vždy vyndala kus nevzhledného a nechutného žvance. Po konzutaci s panem doktorem jsem zacala pripravu na panvicce a jsem spokojena. Nyní premyslim, jak sníst druhou ze dvou zakoupených kurecich polevek,zkusim omeletu jako michana vajícka a potom sup s ni do polévky.Jsem zvedava, jak mi bude s odstupem casu chutnat.Jeste jí da šanci :-) jinak, neda se nic delat, kureci ma u me konecnou.Jinak vse ostatní je prima.
 
13 years ago
pazder
Omeleta tu a tam si jsem si dala omeletu, nestěžuji si, mám kachní žaludek, a opakovaná strava mi tak velké problémy nedělá. Ale dnes se mi tak neskutečně povedla!Rozdělávala jsem ji ve 3 dl vlažné vody, nechala řádně odstát, dobře rozšlehala, a šoupla na rozehřátou pánev. Chvíli se musela dělat, ale byla vysoká, nadýchaná, a naprosto báječná. Tak se mi ještě nepovedla, a vajíčka se jí nemohou rovnat !!!
 
13 years ago
pazder
Omeleta tu a tam si jsem si dala omeletu, nestěžuji si, mám kachní žaludek, a opakovaná strava mi tak velké problémy nedělá. Ale dnes se mi tak neskutečně povedla!Rozdělávala jsem ji ve 3 dl vlažné vody, nechala řádně odstát, dobře rozšlehala, a šoupla na rozehřátou pánev. Chvíli se musela dělat, ale byla vysoká, nadýchaná, a naprosto báječná. Tak se mi ještě nepovedla, a vajíčka se jí nemohou rovnat !!!
 
13 years ago
drstanek
Dobrý den, toto je správný způsob jak tělu dodat potřebné množství kvalitní bílkoviny, pokud nám zrovna omeleta nešmakuje !!!Nesprávný postup je, pokud omeletu vynecháme a tím snížíme denní příjem bílkovin o cca 15 g a tak ochudíme náš jídelníček.
 
13 years ago
nadine
Zdenco,moc děkuji za radu.Začala jsem znovu dietní plán.Omeletu jsem nakrájela do kuřecí polévky,je to moc dobré.Půlku sním k obědu,na svačinu syrovátku,večer druhou půlku.Snad to pan doktor schválí.nadine
 
13 years ago
drstanek
Milá Evčo, myslím, že je to dobrý recept a polévka může být příjemným zpestřením jídelníčku. Uvedené množství bílkovin odpovídá asi 500 g brokolice. Pokud máme zvýšenou hladinu kyseliny močové, je vhodné takové porce konzumovat skutečně jen občas. Brokolice obsahuje relativně hodně purinových látek, a podle našich zkušeností skutečně může hladinu kyseliny močové ovlivnit. I zde platí, všeho s mírou.
 
13 years ago
evca
Výborná je taky brokolicová polévka: brokolici je třeba spařit, neztratí barvu :-)) - pak osolit, uvařit v páře, měkkou rozmixovat jen s trochou vody, hustou kaši naředit 50 ml nízkotučného mléka. Polévka zasytí a vychází dobře i v kalorických tabulkách: 762 kJ (182 kcal), 23,6 g bílkoviny, 16,9 g sacharidy, 4,75 g tuky :-))
 
13 years ago
irenkak
Ještě k omeletě. Po 11ti dnech dietního plánu se snažím omeletu nějak obohatit. Dnes to byly houby, libová debrecínka a sýr plátkový 30 %, navrh kudrnatka petrželka. Manžel nad rozmanitostí jásal (má dietní plát 3tí den), já si už zoufám a těším se, až si dám kus vařeného kuřete.
 
13 years ago
irenkak
Kuřecí polévku máme v dietním plánu já i můj manžel. Manželovi ohromně chutná, mě ne. Místo ní si vařím cuketovou polévku (cuketa, cibule, trošku harmonie chuti). Možná mě pan doktor nepochválí, ale cuketová polévka po rozmixování je hustá a zasytí mě. A manžel je rád, že na něho zbydou sáčky s kuřecí polévkou s vlákninou.
 
13 years ago
Zdenča
Milá Nadine, jsme na tom stejně, ale jakmile si ji dáte do té kuřecí polévky,nalámete si zkrátka celou placku do polévky, tak Vám začne dokonce chutnat, jinak kuřecí polévka je osobně na mně moc ostrá a slaná,takže omeleta to "srazí". Zdenča
 
13 years ago
nadine
Dobrý den!Máte někdo zkušenost s kuřecí polévkou?všechny výrobky mně velmi chutnají až na omeletu.Na zeleninové čipsy vidím samou chválu,tak už se těším.Polévku jsem si objednala také,věřím,že nezklame.Nadine
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru