V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Jaterni testy

před měsícem
Dr. Staněk
Můj mail je guareta@drstanek.cz. Pokud pracujete ve zdravotnictví a hodně jste nyní v kontaktu s desinfekcí s obsahem alkoholu, i to by mohla být příčina. Alkohol je silný enzymový induktor a jeho vdechování se nevyhnete i když máte respirátor. Dávky nemusí být nijak velké, pokud jste zatížena dlouhodobě. Věřím, že společně pravděpodobnou příčinu najdeme a vše bude brzy v pořádku. Kontrolní biochemické vyšetření je možné udělat i cestou naší ordinace, jestli jste z Prahy. Běžná redukční dieta určitě představuje pro tělo a játra výrazně nižší zátěž než jídelníček, který vedl k nadváze. Běžně se setkáváme u řady pacientů se zlepšením biochemických hodnot souvisejících s látkovou výměnou již po cca 14 dnech. U obézních polymorbidních pacientů to samozřejmě trvá déle.
 
před měsícem
Dobry den, vysledky mam pouze pred 3dny.Ale mohu potvrdit, ze vsechny z predeslych byly naprosto v poradku. Vysledky Vam mohu poslat, ale pokud by to slo sukrome budu rada. Dekuji za odpoved.
 
před měsícem
Dr. Staněk
Dobrý den, Andreo. To považuji za vyloučené. Máte prosím nějaké výsledky biochemického vyšetření z minulého roku pro srovnání? Kolik prosím vážíte? Léky žádné neužíváte? Prodělala jste v poslední době nějaké infekční onemocnění?
 
před měsícem
Dobry den, douzivala jsem balicek na 12dni prisny. V nedeli jsem byla na odberech a zjistili mi vysoke jaterni testy. Nikdy jsem to nemela, nechavame se v praci pravidelne nabirat, jeliz pracuji ve zdravotnictvi. Je mozne, ze to mam z te diety? Dodrzovala jsem od 1.2 dietu, ani kapka alkoholu, zadne prasky. Pak jsem presla na Vasi dietu a ted tohle.. Dekuji predem za odpoved. Andrea.
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru