V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Na konci přísného 15 denniho plánu.

před 6 dny
Dr. Staněk
Může také být. Někdo přirozeně hubne rychleji ( než jiný při stejné hmotnosti, věku a pohlaví) a celkový váhový úbytek záleží na mnoha faktorech. Například i na aktuálním dostatku minerálních látek a vitaminů, které se přímo podílejí na energetickém metabolismu. I z tohoto důvodu máme k dispozici DietLine VitAmin.
 
před 6 dny
Ubytek asi 6 kg
 
před 7 dny
Dr. Staněk
Dobrý den, Karin. Pokud jste tedy byla zatím jen na běžném jídelníčku, očekával bych váhový úbytek okolo 5kg, budete-li důsledná Budu rád když se ozvete po prvním týdenním vážení. Jinak máte u nás dva účty. Pokud byste chtěla ten "pánský" zrušit, museli bychom znát celé vaše jméno. .. Je možné mi je sdělit na můj mobil 602 24 20 87.
 
před 7 dny
Karin
Dobrý den, pane doktore, bohužel se mi nedaří změnit v přihlašovacích údajích přezdívka v diskuzi, takže nadále zůstává jméno z doručovací adresy - tedy Miroslav. Nicméně jsem žena 44 let 172 cm, 84 kg. Zakoupila jsem 15 denní přísný. Mým cílem je 20 kg. Děkuji Karin
 
před 7 dny
Dr. Staněk
Dobrý den, pane Miroslave. Kolik prosím vážíte, měříte a kolik je vám let? Držel jste v tomto roce již redukční dietu? Jaký Plán jste si koupil?
 
před 7 dny
Miroslav
Dobrý den, mohu se zeptat na ubytek ? S plánem začínám.
 
před 8 dny
Dr. Staněk
Dobrý den, pokud vám jídelníček takto vyhovuje, doporučuji 6 dní přidat. Pak teprve navažte kombinovaným jídelníčkem v podobě Dietního plánu na 10 dní. Po týdnu tohoto plánu se pak ozvěte. Přidejte nejpozději po 15 dnech redukční diety DietLine VitAmin a Stimulsin Celular. Přeji pevnou vůli.
 
před 9 dny
Krásný den. Mám teď skoro za sebou 15 ti denni přísný jídelníček..3 jídla denně..Ale chci pokračovat se snížováním váhy..Prosím jaký mám koupit další?Když koupím jiný s více jídly nebudu opět přibírat?Kolik chci zhubnout?No DOST..Ted mam 95 kg Děkuji
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru