V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Kterou dietu vybrat?

před 6 dny
Dr. Staněk
Díky za dobrou zprávu, Danielo. Doporučil bych vám dosáhnout cílové váhy minus 2 kg. Pak bych postupně upravoval příjem živin (podíl tuků , sacharidů a bílkovin na celkové energetické hodnotě jídelníčku se bude měnit) a navyšoval velmi pozvolna příjem energie.
 
před 6 dny
Danila33
Dobrý den pane doktore, tak po 8 dnech 12-denní diety zatím 3 kg dole :-) budu po skončení pokračovat tou 10-denní dietou, už jsem si objednala i potraviny a pak byste doporučoval tu Stabilizaci? Děkuji Vám. D.
 
před 10 dny
Dr. Staněk
Dobrý den, Danielo. Díky za zprávu. Můžete použít syrovou zeleninu ve stejném váhovém množství. Vařená zelenina lépe zasytí a může také lépe doplnit některé minerální látky a vitaminy, než zelenina syrová. Z kořenové zeleniny se pak může uvolnit lépe škrob, což během redukční diety není úplně žádoucí. Proto je dobré používat v přiměřeném množství zeleninu listovou, plodovou či košťálovou.
 
před 10 dny
Danila33
Dobrý den pane doktore, tak již 5. den držím dietu a po týdnu Vám napíši, kolik jsem zhubla :-) Chtěla jsem se zeptat s předstihem na DP10. Je tam hodně vařená zelenina a já bohužel vařenou zeleninu nedokážu pozřít (fazolky, brokolice, květák, špenát), jediné co zvládnu je syrová zelenina a uvařené rajče, nebo paprika, dá se to nahradit čerstvou zeleninou? Bohužel to mám od dětství a ty 3 zeleniny fakt vařené takto jak uvádíte nemohu :-) fazolky bych možná zvládla. Poradíte prosím? Děkuji Daniela.
 
před 19 dny
Dr. Staněk
Chyba to obecně žádná není, ale výživová hodnota celodenního jídelníčku se dost výrazně mění. Jestli chcete mít optimální výsledek a být odměněna za důslednost, nedělal bych to, nebo přidal vlákninovou polévku DietLine. Obecně doporučuji jídelníček plánovat a dodržet jej. Věřím, že si poradíte.
 
před 19 dny
Danila33
Děkuji za tip :-) ještě jeden dotaz, když bych si večer vzala navíc jednu tyčinku, nebo koktejl, bude to výrazně vadit? Já se radši ptám, jaké jsou možnosti, protože se znám :-) jestli je něco přípustné k této dietě :-) A také si určitě budu měnit některé produkty, ale to jste už dříve psal, že je možné. Moc děkuji a mějte se pěkně. Daniela.
 
před 19 dny
Dr. Staněk
Polévky Guareta můžete v Plánu nahradit pudinky, krémy a kaší Guareta. Bramborová kaše Guareta je nyní nejčastější záměnou. Polévky doporučuji roztřepat za studena v šejkru a pak ohřát v mikrovlnce. Potom mají nejlepší chuť.
 
před 19 dny
Danila33
Děkuji za odpověď, beru jen Letrox na štítnou žlázu. Bude to těžké :-) mám dvě malé děti, takže musím vařit a lákadla na každém kroku :-) Chtěla jsem se zeptat, dají se něčím nahradit tyto polévky? Těm sem moc nepřišla již dříve na chuť :-) Guareta® polévka s houbovou příchutí Guareta® polévka s hrachovou příchutí Guareta® polévka s rajskou příchutí? 1 balení bych asi přežila :-) Děkuji za rady. Daniela
 
před 20 dny
Dr. Staněk
Dobrý den, Danielo. Jako začátek bych tedy volil velmi osvědčený postup. Zahájil bych dietní režim Dietním plánem na 12 dní, který představuje úplnou náhradou stravy. Tím se eliminuje riziko nevědomých dietních chyb a váha půjde dobře dolů. Na něj se zpravidla navazuje DP10, který již obsahuje jeden běžný pokrm. Jídelníčkem obdobné výživové hodnoty jako DP10 se pak pokračuje až do dosažení cílové váhy minus 2kg. Velmi často je nutné dva pokrmy Guareta/DietLine v jídelníčku ponechat, aby se hubnutí nezastavilo. Výživovou hodnotu jídelníčku lze potom snadno kontrolovat na www.potravina.cz. K plánu je dobré používat vlákninové přípravky Guareta (viz., vlákninový set a blog o vlákninách). Doporučuji užívat Guaretu prášek, nebo Guaretu SuperSlim, 30 minut před každým jídlem. Mezi jídly cca v 10.00 a 15.00 pak Guaretu EasySlim-2 tablety za den. Tablety se nechají rozplynout v ústech. Budu rád, když se vždy ozvěte po týdenním vážení. Můžeme se pak domluvit na dalším postupu. Pokud máte nějaké vážnější zdravotní problémy a užíváte pravidelně nějaké léky, ozvěte se ještě prosím. Bude-li něco nejasného, ozvěte se samozřejmě předem také. Těším se, že budete úspěšná!
 
před 20 dny
Danila33
Dobrý den pane doktore, vážím přes 90kg a potřebovala bych shodit 10kg. Poradíte prosím, jak postupovat? Jestli začít dietou jen s Vašimi výrobky, nebo i s jídlem např. https://www.drstanek.cz/2-obchod/4-dietni-plany/17-dietni-plan-na-14-dni? Potřebovala bych minimálně 4 jídla za den, 3x to bych měla hlad :-) Děkuji za radu. Daniela.
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru