V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Dieta s 5 jídly denně

před 5 měsíci
Dr. Staněk
Tak s tou salátovou okurkou jsme na tom úplně stejně a stále hledám vysvětlení, jak je to možné.
 
před 5 měsíci
Dr. Staněk
Na rotoped je zatím dost času. Koupil bych si jej, až budete mít o 10 kg méně. Je třeba se soustředit na jídelníček. Rotoped vám ke snížení váhy nepomůže, budete-li se dopouštět i malých dietních chyb. Při skutečně intenzivním cvičení může pomoci po zhubnutí váhu udržovat. Berte jej spíše jako pomůcku ke zvýšení tělesné zátěže, ke zlepšení cirkulace a ke zlepšení funkce některých svalových partií. Začněte Dietním plánem na 12 dní a každý den přidejte navíc jednu polévku Guareta. Doporučuji dále přidat do jídelníčku DietLine VitAmin 1x1 a vlákninové přípravky Guareta. 30 minut před jídlem užívejte Guaretu prášek 3x1-2 kávové lžičky za den. Prášek se zamíchá do vody a rychle vypije. Mezi jídly cca v 10.00 a 15.00 Guaretu EasySlim.t.j. 2 tablety za den nechte rozplynout v ústech. Kdykoliv se ozvěte cestou naší poradny nebo na můj mail: guareta@drstanek.cz . Těším se že budete úspěšná a že se budete brzy citít mnohem lépe. Přeji pevnou vůli !!!
 
před 5 měsíci
Ještě doplním, že jsem po operaci žlučníku, který mi odebrali loni v říjnu. Žádné problémy s trávením nyní nemám, jediné, co nemohu jíst je syrová salátová okurka. Po té je mi hodně těžko.
 
před 5 měsíci
Dobrý den, je mi 55 let, trpím artrózou kolen autoimunitním onemocněním štítné žlázy, na které užívám Euthyrox 88. Vážím 108 kg. Po každém ze tří dětí jsem mezi dvacátým a třicátým rokem přibrala 10 kilo a už se mi je nikdy nepovedlo zhubnout a v přechodu jsem nabrala ještě pár dalších kil. I moje matka měla po celý život dost kil navíc. Dříve jsem jezdila spinning a držela si váhu pod 100 kg při výšce 166 cm. Kvůli artroze již spinning nezvládám (nedokážu jet ve stoje), pouze chodím s pejskem na procházky, při pěkném počasí chodím o víkendu na delší procházky s hůlkami. Zaměstnání mám bohužel sedavé. Denně ujdu 2 km cestou do práce a zpět. Potřebovala bych zhubnout alespoň deset kilo, které jsem za poslední tři roky nabrala. Uvažuji o zakoupení rotopedu, který mi doporučuje ortoped. Začala bych ale nejdříve dietou. Na rotoped budu mít peníze i prostor nejdříve v březnu, až se po svatbě odstěhuje syn a uvolní pokoj.
 
před 5 měsíci
Dr. Staněk
Dobrý den. Napište mi prosím o vás trochu více. Máte hodně fyzické činnosti během dne? Kolik je vám let ? Užíváte nějaké léky? O kolik kg chcete váhu snížit?
 
před 5 měsíci
Dobrý den, před několika lety jsem si koupila vaši dietu. Dietní plán byl na 14 dní nebo na měsíc, to už si nepamatuji, ale byl složen z 5 jídel denně bez nutnosti kupovat nebo vařit i něco jiného. Bohužel tento dietní plán už v nabídce nemáte. Čtyři jídla denně jsou pro mne málo. Vstávám ve 4 hodiny a spát chodím mezi 21:30 a 22:00. Bydlím na vesnici a do nejbližšího Lidlu musím jet s přestupem 1,5 hodiny. Náš vesnický obchůdek nabízí pouze základní potraviny, Ovofit, kokosové mléko a jiné vámi doporučované ingredience tam rozhodně nekoupím. Můžete mi prosím poradit, jaký dietní plán si mám koupit a jak ho upravit, abych mohla jíst 5x denně? Děkuji
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru