V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Rada

před 3 dny
Dr. Staněk
Vlákninovou polévku v DP 12 kdyžtak nahraďte některým z výrobků Dietline Protein 20, Eliško. Apo-Ome a Kinito mohou být v kombinaci problematickými léky. Sám považují s nimi řešit "dráždivý tračník" za nesmyslné. Snad v některých, spíše vyjímečných případech, kdy se v podstatě o dráždivý tračník ve skutečnosti nejedná. Omeprazol může zhoršovat trávení škrobu a bílkovin a trávicí problémy prohlubovat. U refluxu může mít někdy používání omeprazolu smysl pokud vezmeme na vědomí to, co jsme uvedl v předešlé větě a jedná se o zavážnější funkční poruchu. Jinak tomu bude naopak. V každém případě udržování normální či menší nadváhy a sestavení správného jídelníčku je většinou dostatečné k tomu, aby tento nepříjemný zdravotní probém neobtěžoval. Sacharin v běžném množství užívat určitě můžete. Můžete i jiná náhradní sladidla. Velmi dobré kvality jsou výrobky Irbis. Nenechávají zpravidla žádnou pachuť, Příjemný sváteční den.
 
před 4 dny
ELIŠKA P.
Dobrý večer, zatím nejsou zjištěny žádné druhy potravin které by mi dělaly zle.Ale stává se že něco sním a mám průjem a za 2dny sním to samé a je to naopak. Co se týče vaší vlak.polevky nejsou chutne ,a nezasyti.Jaka náhrada by byla místo ní.Uzivam Apo ome,kinito,dle potřeby kreon, a probiotika .Muzu jako sladidlo užít sacharin.Dekuji.
 
před 11 dny
Dr. Staněk
Dobrý den Eliško. Naše výrobky jsou založeny na mléčné bílkovině. Pokud někdo hůře toleruje mléčné výrobky může mu to samozřejmě dělat problém. Neplatí to ale automaticky. S jakými potravinami máte obecně problémy? Která polévka vám nesedla? U gastroezofageálního refluxu je hlavním předpokladem úspěšné léčby udržování normální váhy. Léčiva toho moc nevyřeší, v případě větší nadváhy a mohou i stav komplikovat. Zejména pokud máte obtíže které se schovávají pod problematickou diagnózu dráždivého tračníku. Jaká léčiva prosím užíváte? Jinak naše dietní plány dokáží zlepšit obtíže související s gastroezofagelním refluxem, který je částečně či zcela způsoben nadváhou či obezitou. Pacienti často pak obtíže nemají, pokud dosáhnou normální váhy či menší nadváhy a volí správný jídelníček.
 
před 11 dny
ELIŠKA P.
Dobrý den, Koupila jsem si 12. D.D.P. S kterým začnu od května.Nevim jak mi tento D.P. sedne. Co se týče vl.polevky kterou jsem již od Vás zkoušela mi nedělá dobře. Ještě bych měla dotaz ohledně D.P. Je možné je dodržovat když mám dráž.tracnik.a GERD. Děkuji.
 
před 12 dny
Dr. Staněk
A jaký jídelníček dodržujete Eliško? Napište mi prosím bližší informace.
 
před 12 dny
ELIŠKA P.
Dobrý den, nebyla mi vyměněna vlak.polevka.Cim ji nahradit děkuji.
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru