V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

zpomalený metabolismus

před rokem
Dr. Staněk
Není to žádná tragedie, Hano. Bohužel si budete moci dopřát menší porce než řada ostatních žen ve vašem věku. Je to ale o jedné menší či větší svačině. Nic si z toho nedělejte. Věřím, že za půl roku se hodnota trochu vylepší. Doporučuji navštěvovat naši ordinaci, aby jídeníček co nejlépe odpovídal vašim potřebám a zdravotnímu stavu. Na tel. 2 24 23 81 02 vám sestřička sdělí vše potřebné.
 
před rokem
Hana H.
REE je 1146 Kcal/den.
 
před rokem
Dr. Staněk
Dobrý den, Hano. To je samozřejmě ideální řešení. Zvýšená tělesná zátěž při redukční dietě musí být adekvátně kompenzována malým množstvím výživných látek. U někoho je třeba na to klást důraz větší, u někoho menší. Paušální doporučení udělají často více škody než užitku. Můžete mi prosím ještě napsat naměřenou hodnotu klidového energetického výdeje? Jinak nemějte obavy, jde s tím něco dělat.
 
před rokem
Hana H.
Dobrý den pane Staněk, byla mi naměřena hodnota 77 %. Poruchami příjmu potravy jsem nikdy netrpěla. Musela jsem se v jídle hlídat, protože jsem měla sklony k přibírání (ale nebylo to nic tragického). Při výšce 168 cm jsem měla váhu od mládí cca 58-63 kg. Ve 43 letech jsem musela podstoupit operaci a jsem po umělém přechodu. Beru jen Estrahexal. Nyní je mi 50 let a mám 80kg. Změna s váhou nastala asi tak půl roku po operaci, kdy jsem skoro najednou přibrala na 70 kg. Snažila jsem se s tím něco dělat, chodila jsem do STOBu, včetně cvičení, ale výsledek skoro žádný. V současné době nesportuji. Kromě potíží spojených s přechodem( padání vlasů, bolest hlavy,nesoustředěnost, únava....) žádné další závažné potíže nemám. Přemýšlela jsem i o tom, že se zkusím přihlásit do poradny k paní dr.Staňkové. Děkuji předem za odpověď.
 
před rokem
Dr. Staněk
Dobrý den, Hano. Jaká hodnota vám byla naměřena? Držela jste často v minulosti redukční deity? Trpěla jste poruchou příjmu potravy? Uživáte nějaké léky? Máte nějaké vážnější zdravotní obtíže? Sportujete? Napište mi prosím o vás základní informace Jinak se neobávejte. Váha půjde dolů. "Jen" musí být jídelníček správně sestaven a dodržen.
 
před rokem
Hana H.
Dobrý den pane Staněk, byla jsem na měření metabolismu v poliklinice Na Národní. Mám zpomalený metabolismus. Patrně z tohoto důvodu se mi nedaří hubnout. Můžete mi prosím poradit jaký dietní plán bych měla zvolit? Je nějaká možnost jak metabolismus zrychlit ? Děkuji. H.H.
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru