V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

15 denní dieta

před 3 dny
Dr. Staněk
Navrhl jsem to jako alternativu, Petro. Ano je to možné. Naše výrobky nabízejí velké množství kombinací. DP jsou zjednodušením nutným pro běžnou komunikaci mimo osobní návštěvy u nás. Někdo má přes pracovní týden problém si potraviny nakoupit a jídlo si připravit a nakonec třeba běžné jídlo raději vynechá. To není správná cesta. Je třeba pozvolna hledat způsob, jak svůj předchozí jídelníček vhodně upravit, aby nám jídlo chutnalo a zároveň mělo vhodnější výživové složení, které by nevedlo k nadváze. Kdykoliv se ozvěte.
 
před 3 dny
Petra V.
Dobrý den pane doktore. Opět děkuji za odpověď. To znamená, že mohu denně nahradit 1 jídlo(běžnou stravu) z jídelníčku, jakýmkoliv již hotovým jídlem od Vás? Děkuji a pěkný den, Petra.
 
před 3 dny
Dr. Staněk
Ano, Petro. Doporučuji navázat DP 10. Běžné pokrmy, nebudete-li mít čas je připravit, je možné nahradit hotovými jídly DietLine kromě kuřete s hráškem a zeleninou.
 
před 3 dny
Petra V.
Přiložen dotazník #257
 
před 3 dny
Petra V.
Dobrý den, děkuji za odpověď :-). Je mi 42 let, měřím 160cm a počáteční váha byla 75 kg... Jsem zdravá a s ničím se neléčím :-) Neberu ani žádné léky. Ráda bych docílila váhu 60kg. Běžné stravování bylo tak trochu hektické, protože jsem kadeřnice a jedla jsem prostě když byl čas a to honem, honem.Mám si tedy rovnou zakoupit 10 denní plán? Děkuji, Petra
 
před 4 dny
Dr. Staněk
Dobrý den, Petro, obvykle se se navazuje Dietním plánem na 10 dní, který již obsahuje jeden běžný pokrm. Nevím ale o vás nic bližšího. Můžete mi prosím o sobě napsat více ( věk, počáteční váha, cílová váha, stravování před zahájením plánu, zdravotní stav... ?
 
před 4 dny
Petra V.
Dobrý den pane doktore. Dnes začínám druhý týden 15 denního plánu PŘÍSNÉHO - ráda bych se zeptala, jestli máte někde rozpis, jak pokračovat s jídlem po ukončení tohoto jídelního plánu. Moc děkuji za odpověď a přeji krásný den :-). Děkuji a s pozdravem, Petra.
 
před 26 dny
Dr. Staněk
Dneska i zítra doporučuji vysadit Guaretu SlimLIneu. Citron prosím při DP 15 nepoužívejte. Uprostřed doby mezi jednotlivými pokrmy použijte Smectu nebo adsorpční uhlí. Smectu doporučuji v dávce 3 sáčky za den. Adsorpční uhlí 15 tablet za den. Káva dráždí střevní sliznici. Doporčuji se ji také alespoň dnes vyhnout. Pijte převařenou vodu či velmi slabý pravý čaj.Konzumujete běžně mléčné výrobky? Způsobují vám nějaké potraviny podobné obtíže?
 
před 26 dny
Milan
Jen tedy dotaz, můžu tedy pokračovat dál, nebo co bych měl udělat pro zlepšení trávení. Děkuji
 
před 26 dny
Milan
Nevím, zda snáším dobře mléčnou bílkovinu, přidávám před každým jídlem slim linea prášek, piji jen vodu s citronem, ráno kávu, vypiju tak 2 litry i víc, virové onemocnění nevím, uvidím, jak mi bude zítra
 
před 26 dny
Dr. Staněk
Není, Milane. Snášíte dobře mléčnou bílkovinu? Přidáváte nějaký vláknový přípravek? Co pijete? Průjem ale může být i virového původu.
 
před 26 dny
Milan
Dobrý den končím druhý den 15 denní diety, ale docela mě bolí břicho, vře to ve mě a mám průjem, je to na začátku normální, děkuji za odpověď
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru