V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Rozdíl

před 26 dny
Dr. Staněk
Pošta nám funguje bez problému. Zítra to bude určitě vyexpedované ( pracujeme rychle) a v úterý byste to měla mít. Příjemný týden.
 
před 26 dny
japo
Děkuji za odpověď! Super, to je príma, to mě chutná a i zasytí. Jinak jsem teď učinila objednávku a zvolila jsem dopravu Balík na poštu, tak uvidíme, jak rychlé bude toto doručení. Každopádně to mám raději také s předstihem.
 
před 26 dny
Dr. Staněk
Ne, Jano. I k tomuto je právě ParaPasta určená.
 
před 26 dny
japo
Moc děkuji za rychlou odpověď! Ještě by mne zajímalo, jestli neudělám nějakou dietní chybu v DP, když si do vlákninové hovězí nebo kuřecí polévky dám 2 lžíce uvařené PARAPASTA SLIM RICE. Přeci jen když si polévku udělám do hrnečku, je to pro mne jen okořeněná voda, kterou vypiju a za hodinu mám hlad. Když byly v eshopu proteinové chipsy, dávala jsem si ty. To jsem vyčetla zde v poradně, ale ty v současné době v nabídce nemáte, tak bych ráda další improvizaci, ale aby to nebyla dietní chyba. Děkuji za odpověď a zdraví Jana
 
před 28 dny
Dr. Staněk
Dobrý den, Jano. Díky, že jste se ozvala. PPL asi vyřešil kolega. Je to nejméně spolehlivá firma, ale k jistému zlepšení v jejich práci došlo. Zásilek obecně přibývá a asi je čím dál těžší se s tím nějak popasovat. Důležitá je i kvalita a ochota samotných řidičů. Ti co jezdí k nám jsou ochotní a pracovití a jsme s nimi docela spokojeni. Probojovat se ale do centra Prahy k vyzvednutí zásilek není snadné. Co se týká výrobků pokrmů Guareta a DietLine, je v tom rozdíl zásadní. Výrobky Guareta jsou výživově kompletní a dodávají tělu všechny živiny. Výrobky DietLine (v práškové formě), dodávají jen jednu složku, pokud to zjednoduším ( mléko je úžasně výživná potravina). V současné době buď zvyšují příjem bílkovin či vlákniny v celodenním jídelníčku tak, jak aktuálně potřebujeme. Co se týká pokrmů DietLine, ty by měly být určitým vzorem, jak by měla vypadat velikost porcí v budoucnosti, aby člověk nepřibíral a mohou být i inspirací, jak si netučné maso připravovat. Přál bych si, aby lidem hotová jídla chutnala a mohli jsme rozšiřovat sortiment. Představují další způsob jak si váhu udržovat, protože jejich energetická hodnota je dostatečně snížena a poměr hlavnich živin je velmi výhodný. Těším se Jano, že se zase ozvete, jak se vám daří.
 
před 28 dny
japo
Dobrý den, pane doktore, ráda bych se zeptala, jaký je rozdíl mezi potravinami Guareta a Dietline? Děkuji za odpověď. Zase se vracím po delší době do poradny se svým dotazem i když poradnu zde čtu. Od počátku letošního roku hubnu s vašimi DP, nejdříve to byl DP na 12 dní, shodila jsem 4kg a teď mám DP na 9 dní a váha stagnuje, celkem mám od začátku roku dole 4,5kg. Nevadí i tak pokračuji dál. Vyzkoušela jsem vaše hotová jídla a jsou super, hlavně to s houbami, ale i ty masové kuličky jsou výborné. Psala jsem vám před týdnem email, že jsem měla velký problém s PPL a doručením balíčku od vás, nevím, zda je to vaše zásluha, ale nakonec mě přesně po týdnu balíček doručili a to v neděli minulý týden. Jinak přeji pěkný nejen tento den! Zdraví Jana
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru