V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Začínám

před 2 dny
Dabu
Také normálně změnu času nemám ráda, ale momentálně mám jen vidinou toho, že místo pěti, budu vstávat v šest :-). Zahradu a všemožné dobroty z ní vám závidím, my budeme stavět cca do tří let, tak se už také těším až budu s dětmi sázet a sklízet. Momentálně si to dopřávame jen v malém na balkoně, ale i tak je skvělé vidět, jak se dcerka těší až ji vyrostou jahůdky, aby si je mohla mlsat. Lucka
 
před 2 dny
Dr. Staněk
Dobrý den, Lucko. To je opět výborný výsledek. Váha vám jde dobře dolů. Já jse těším na změnu času také. Jsem ale odpůrce změny času, protože změny mi nevyhovují. Jsem více spjat s přírodou než s nenapravitelnou lidskou civilizací. Snadno a přesně odhaduji čas. Nepotřebuji žádné hodinky. Časové změny mě ale rozhodí a mám problém i se spánkem. Tento týden jsem měl příjemný. Počasí už bylo na práci venku a tak jsem ve volném čase ošetřoval naše ovocné stromky. Snažím se, aby naše rodina měla do budoucna k utržení ze stromů a keřů ty nejlepší ovocné lahůdky. Zasadil jsem už několik desítek odrůd, které mi chutnají. V těchto chutích hledám i inspiraci pro naše výrobky. Příjemný týden.
 
před 2 dny
Dabu
Dobrý den pane doktore, nepolevuji, jsem ještě daleko od cíle,:-) Tak tento týden je skóre - 1,5kg takže mám 97,9. Je fajn se vzdalovat od té stovky. Jinak u nás doma proběhly neštovice u obou dětí, takže opět žádný spánek. Docela se těším na změnu času :-D Jaky vy jste měl týden? Lucka
 
před 9 dny
Dr. Staněk
Tak to mám také velkou radost Lucko. Gratuluji!!! Nepolevujte prosím. Vše je na dobré cestě.
 
před 10 dny
Dabu
Dobrý den pane doktore, jsem pod stovkou! :-D Za tento týden dole 2,2 kg a jsem na 99,4, celkem - 22,2 kg. Já mám takovou radost. Tolik jsem měla naposledy, když jsem trochu zhubla po porodu dcery takže před cca třemi lety. Přeji vám krásný den. Lucka
 
před 12 dny
Dr. Staněk
Ano, Ivano. Použijte prosím jinou příchuť od stejného výrobku. Koktejl za koktejl, pudink za pudink, tyčinku za tyčinku. Přeji pevnou vůli !
 
před 12 dny
Dobry den pane doktore, chtela bych si koupit DP 12, bohuzel, nemuzu ale cokoladu, je mi po ni hrozne spatne. Je mozne cokoladove vyrobky nahradit? Dekuji Ivana
 
před 14 dny
Dr. Staněk
Určitě to hraje určitou roli, Lucko. Má to vlv na hormonální regulace a na regulaci látkové výměny. Zcela zásadní je ale příjem živin s obsahem energie a těch dalších, které se přimo podílejí na energetickém metabolismu ( některé minerální látky, stopové prvky, vitaminy). Za důslednost budete nakonec odměněna. Doufám, že se brzy budete citit lépe a že jarní počasí k tomu přispěje.
 
před 15 dny
Dabu
Děkuji moc, novou tyčinku určitě zkusím, včera jsem měla vaše nudle a úžasné takže opravdu nepochybuji, že by mi nechutnala:-). Jde mi teď váha dolů pomalu, ale myslím si hlavně že je to proto, že nespím, vstávám kolem 4-5 a do toho jsem nastydla. Ale nevím jestli je to možné, je to jen má úvaha, že je prostě tělo unavené. Tak uvidíme další týdny, třeba začne syn normálně spát :-/ Hezký den Lucka
 
před 16 dny
Dr. Staněk
Dobrý den, Lucko. Díky za další dobrou zprávu. Kil sice máte před sebou relativně hodně, ale čas hodně letí a v polovině roku už to bude o jiných číslech. Věřím tomu. Máte hodně zkušeností a jste cílevědomá. Doufám, že budete odměněna i nějakým tím větším váhovým skokem směrem dolů. Držte se a radujte se z příchodu jara ! PS: vyzkoušejte naši novou tyčinku Pauza. Mohla by vám vyhovovat . Výborně zasytí a můžete s ní nahradit jedno jídlo za den, při respektováním předchozích dietních doporučení.
 
před 17 dny
Dabu
Dobré ráno pane doktore, tak tento týden mám dole 1.5 kg, mám teď 101.6 a tedy rovných 20kg dole. Je to skvělý pocit vidět ta čísla a výsledky, jen když si uvědomím, kolik kil mě ještě čeká, tak mi to přijde nekonečné. Hezký den Lucka
 
před 23 dny
Dr. Staněk
Něco na tom je, Lucko. myslím, že tento pocit nemáte zdaleka sama. Každé kilo dolů se počítá a je to úspěch. Buďte se sebou spokojená. 18,5 kg dole, to už něco znamená! Těším se, že se zase ozvete. Díky za zprávu.
 
před 24 dny
Dabu
Krásný den, pane doktore, tento týden byl nějaký náročný, mám po týdnu jen 1kg dole, jsem tedy na 103,1 a celkově mám od začátku dole 18,5 Kg. Hlavní je, že je aspoň nějaký úbytek. Přijde mi, že vždy když se blížím nějaké hranici (pod 110, 100) je to vždy jak kdybych s tím bojovala a snažila se tu váhu přeprat. Snad to příští týden půjde lépe. Krásný den, Lucka
 
před měsícem
Dr. Staněk
Výborně, Jitko. Úbytky jsou skvělé! Držte se. Když svítí sluničko, jde to většinou líp. Snad se počasí moc nezkazí. Mám z toho také radost, že je tak hezky a jara se nemohu dočkat. Příjemný týden.
 
před měsícem
Dabu
Dobrý den pane doktore, zas nám utekl další týden. A začíná nám jaro :-) i když u nás je polovinu dne taková mlha a zima, že se to nestihne ani vyhřát, ale jsem optimista, že se to brzo zlepší. Má dnešní váha je 104,1 kg takže - 2,3 kg a už jsem vyhodila polovinu své skříně :-)
 
před měsícem
Jitka V.
Děkuji moc za rady. Budu se jimi řídit. Až se budu vážit napíši výsledek. Jitka
 
před měsícem
Dr. Staněk
Snažte se Jitko do Plánu nic nepřidávat. K ničemu dobrému to nepovede, výsledek bude horší a hlad budete mít stejně. Vhodné jsou ale vlákninové přípravky Guareta viz. Pokyny str. 6. Je možné také používat ParaPastu. Já mám například rád SlimRice,vmíchanou do čokoládového pudinku. Bude-li něco nejasného, určitě se ozvěte. Přeji pevnou vůli. PS: protože jste měla skromný jídelníček nejasné výživové hodnoty před DP 12, doporučuji přidat DietLIne VitAmin, nebo Additiva.
 
před měsícem
Dr. Staněk
Obojí je možné, Jitko. Já sám preferuji méně vody. Je rychleji hotová. Musíte ji v pravou chvíli odstavit a není dobré od pánve odbíhat. V Poradně se ale můžete dočíst různé vychytávky. Pro rozmíchání není špatné použít jemně perlivou vodu. Pozor ale na otvírání šejkru!!! Do omelety je možné přidat různé bylinky. Například petrželku.
 
před měsícem
Ještě připojuji jeden dotaz. Je mi 41 let, měřím 169 cm a vážím 68 kg. Chtěla bych zhubnout 5-8 kg. Zvolila jsem plán na 12 dní. Držím ho zatím 4 dny. Jsem dost unavená, podrážděná a mám hlad. Ještě než jsem začala držet dietní plán, snažila jsem se týden před tím omezit jídelníček - úplně jsem omezila sladké a večerní jídla skrouhla na pár plátků křehkého chleba s nízkotučným sýrem, šunkou, nebo s avokádem (pak mi známá doporučila vás, tak to zkouším :-), líbí se mi, že nemusím řešit co smím jíst). Mohu si přidat večer k omeletě např zelenou papriku, okurku, nebo kedlubnu? Popřípadě plátek šunky? Děkuji za odpověď Jitka
 
před měsícem
Dobrý den pane doktore. Začínám s dietou a chtěla jsem se zeptat na přípravu omelety. V pokynech mám, že se má přidat 60ml vody, ale na internetových stránkách u produktu máte 120ml. Jak je to prosím správně. Děkuji za odpověď Jitka.
 
před měsícem
Dr. Staněk
Já to mám radost, Lucko i když mě vyděsilo, že je zase týden za námi ! Výborný výsledek. Už se to blíží. Věřím že stovku v březnu pokoříte. Držte se. Nepolevujte. Jděte za svým cílem!
 
před měsícem
Dabu
Dobrý den, pane doktore, opět vás po týdnu zdravím. Dnes je to veselejší, váha mi uzazuje 106,4 kg takže mám za týden 2,4 kg dole a od začátku je to 15kg. Ještě kousek a konečně se dostanu pod prokletou stovku :-)
 
před měsícem
Dr. Staněk
Výborně, Lucko. Přeji vám, aby další týden byl také takto úspěšný !. Už také vyčkávám jaro, i když teď je nádherná zima a stojí za to si ji alespoň trochu užít. Kosi v centru Prahy už ráno optimisticky prospěvují a tak věřím, že jaro přijde tak, jak má. Těším se, že se zase ozvete.
 
před měsícem
Dabu
Dobrý den pane doktore, opět vás po týdnu zdravím. Má váha je nyní 108,8 kg tedy -1,4kg. Konečně jsem pod tou prokletou 110:-). Snad to minimálně takto půjde i dál. Hlavně už aby bylo jaro, už třetí týden jsem s dětmi zavřená doma, protože marodí:-/. Přeji hezký den, Lucka
 
před měsícem
Dr. Staněk
To možná časem uděláme. Momentálně máme problém dát do provozu stávající aplikaci, ve kterém jsem chtěl reagovat na aktuální věci, se kterými se v praxi setkáváme. Již 6 měsíců čekáme na schválení od Applu a snad se to již konečně povede.Prý je to na dobré cestě a tak si ji bude moci konečně stáhnout každý.
 
před měsícem
Dabu
Jste úžasný člověk na svém místě. Myslela jsem to spíš tak, že když je člověk třeba někde venku a chce si spočítat co si dá, tak je ta aplikace rychlejší, pohodlnější a ne všude je signál. Každopádně i tak děláte úžasnou věc.:-)
 
před měsícem
Dr. Staněk
Uvidíme, Lucie. Měli jsme v úmyslu udělat něco anonymního, nebyznysového, aby lidé nemuseli utrácet peníze zbytečně za rady, které žádnou hodnotu nemají. Myslím, že toho byznysu a podnikavectví kolem nás je už moc. Web by krásně mohly používat školy pro výuku, která se týká výživy. Takto by se žáci snadno naučili, co které potraviny obsahují a kolik čeho by asi bylo dobré jíst. Myslím, že by je bavilo tvořit jídelníčky a kontrolovat si, co zbaštili ráno na snídani.
 
před měsícem
Dabu
Děkuji moc za trpělivost a omlouvám se za někdy možná i hloupé otázky, člověk to podvědomě ví, ale stejně se zeptá. Snažím se to celé pochopit a nedělat zbytečné chyby. Jinak potravina.cz je opravdu úžasný pomocník, nepřemýšlel jste, že by byl udělaný i formou aplikace? Že by si tam člověk mohl i veškerá nastavení uložit a zadat třeba i váhu a tak.
 
před měsícem
Dr. Staněk
Lucko, právě proto nedoporučujeme každodenní vážení. zbytečně vás to pak trápí. Týdenní vážení už má dostatečnou výpovědní hodnotu a již ukazuje tendenci kam se váha bude ubírat. Na zadržování vody se podíllí celá řada faktorů. Podílí se na něm i zelenina. Určitě ale vaše tělo "nevyrobilo" 500g tuku. Při dlouhodobějším režimu má smysl přidat Paralékárna Kalium Plus, které pomáhá , mimo jiné, se zbavit nadbytečné vody, která tělu již k ničemu není a je jen určitou dobu zbytečně osmoticky zadržována. Hubnutím se mění i poměry minerálních látek v tělesných tkáních a tekutinách a tělo stále usiluje o dosažení rovnováhy, která je co nejvýhodnější pro látkovou výměnu.
 
před měsícem
Dabu
Dobrý den, pane doktore, jsem tu zas s týdenním vážením. Mám nyní 110,2 takže za tento týden 1,5kg dole. Mám ale velkou záhadu, včera jsem se vážila a měla jsem 109,6 kg a opravdu netuším z čeho jsem mohla přibrat půl kila. Pečlivě vše vážím a vím, že jsem dietní chybu neudělala, tedy aspoň myslím. K snídani jsem měla tyčinku guareta coko a k obědu 150g kuřecích prsou a 250g zelenych fazolek, k večeři jsem měla to samé jen s menší gramáží 100g masa a 150g fazolek. Přes den jsem pila vodu a měla jsem skleničku coly zero. Vážně jsem z toho jelen a docela mě to štve, vím že se nemám vážit každý den, jen si to teď ze začátku víc kontroluji jak jim normální jídla.
 
Stránka 1 z 4

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru