V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Přísný dietní plán na 15 dní

9 years ago
jeptulda
Dobrý večer pane Doktore, moc děkuji za odpověď. 15-ti denní program jsem začala a budu průběžně informovat a případně se dotazovat. Moc děkuji za odpověď. Janča.
 
9 years ago
drstanek
Milá Jančo, jídelníček je lehce stravitelný, výživný a nepředstavuje proto pro tělo zátěž na rozdíl od stravování, které způsobuje nadváhu či obezitu. Dietní plány usnadňují snížit váhu o první kilogramy a usnadňují přechod ke vhodnějšímu jídelníčku, který povede, buď k dalšímu pozvolnému úbytku váhy, či k jejímu udržování. U lidí s duševním onemocněním je vždy důležité nejdříve kontrolovat vlastní onemocnění a najít vhodný čas na snižování váhy. V těchto případech je třeba volit jídelníček velmi individuálně. Většinou je lepší upravit stávající jídelníček ( s tím, že třeba zařadíme 1-2pokrmy Guareta či Dietline) a dále postupovat podle toho, do jaké míry je pacient schopen a ochoten spolupracovat. Hubnutí je také nutné většinou rozložit na mnohem delší časový interval. Těším se na případné další dotazy.
 
9 years ago
jeptulda
Dobrý večer pane Doktore, zajímal by mne vliv či dopad tohoto jídelníčku na tělo a co jsou jeho výhody či nevýhody oproti jídelníčkům dalším. Máme vždy očekávat váhový úbytek při přesném dodržování? Mám 92 kg a 169cm a ráda bych začala. Jen nevím, jaký jídelníček bude mít nejlepší účinek jak na psychiku tak na tělo. Děkuji za odpověď Janča
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru