V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?

Začátek

před 2 měsíci
Dr. Staněk
Díky za upřesnění. Dalacin C je zpravidla dobře snášen, pokud se dobře zapije a užívá se s jídlem. Doporučuji jej užívat s pokrmy Guareta. Nikoliv s DietLine Protein 20. Přeji pevnou vůli !
 
před 2 měsíci
Dobrý den, děkuji za odpověď. Antibiotika Dalacin C mi byly předepsaný z důvodu zlatého stafylokoka v uchu. Mám chronicky zánět středního ucha. Mám je užívat nejlépe během jídla. Zatím mi obtíže nedělají ani co se týče diety. Prozatím od pátku jím pouze Guaretu. Děkuji za Váš čas.
 
před 2 měsíci
Dr. Staněk
Dobrý den. Vlákninový přípravek Guareta užívejte 30 minut před jídlem. Stačí 3x za den v doporučeném dávkování. Pokud do jídelníčku již zařadíte běžné jídlo, užívejte vlákninu během tohoto jídla. Co se týká užívání antibiotik, záleží na tom jaké vám bylo předepsáno. Některé se lépe vstřebávají s jídlem a jiné naopak. Můžete mi to prosím upřesnit? Potřebuji znát název léku, obsah ATB v tabletě a doporučené dávkování. Budu rád, když mi také napíšete na jaké obtíže byl lék předepsán. Jinak zásadní problém v užívání ATB během redukční diety není.
 
před 2 měsíci
Dobrý den, na doporučení mé známé jsem si v lékárně zakoupila různé výrobky Guarety. Než jsem přišla tedy na to, že je máte na svých stránkách s dietním plánem. Mám doma polévky (kuřecí, hrachovou, houbovou), pudinky (čokoládový i vanilkový), jogurtové krémy (meruňkový , s čokoládou a pomerančem), proteinové tyčinky a SuperSlim. Teď si nejsem jistá.. SuperSlim před každým jídlem z Guarety? Nebo to mělo být v kombinaci s nějakým dietním "normálním" jídlem? Pokud tedy nakombinuji jogurtový krém k snídani, polévku na oběd, tyčinku ke svačině a k večeři třeba bramborovou kaši? A pokud momentálně beru antibiotika, není to proti něčemu? Děkuji za odpověď.
 
6 years ago
Dr. Staněk
Jsou uvedeny u jednotlivých Dietních plánů, Karolíno. Jen je rozklikněte v e-shopu.
 
6 years ago
Dobrý den, prosím, kde naleznu "Pokyny"? Moc děkuji, Karolína
 
10 years ago
drstanek
Milá Evo, prosím o pečlivé přečtení Pokynů. Je zde i informace o kávě viz. napravo Stáhněte si. Co se týká té hostie, myslím, že se dělá stále ze škrobu, který je v dietě nežádoucí. Přesto bych v tomto případě nic neměnil na Vašem zvyku a přesvědčení. Přeji pevnou vůli. Budu rád když se každý týden ozvete jak se Vám daří. Těším se na případné dotazy.
 
10 years ago
evama
Dobrý den, mám v plánu zhubnout 20 kg. Chtěla bych začít přísným režimem a poté přejít na normální stravu samozřejmě dietní. Chtěla bych se zeptat na pití kávy, zda není problém, jsem navyklá vypít denně 4 - 5 šálků kávy. Ještě jsem se chtěla zeptat zda při přísném režimu nevadí,že jakožto věřící 1x týdně přijímám hostii. Děkuji
 

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru