V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Zpravodaj listopad 2019

Vážená klientko, vážený kliente.

Na prodeji našich výrobků je patrné, že většina z vás má ráda čokoládu. Také já si na ní docela často pochutnávám a přispívá k mé nadváze.

Čokoláda, na rozdíl od kakaa, které je její hlavní složkou, obsahuje nejen hodně tuku ale také sacharidů. Je to zkrátka lahůdková kalorická bomba, kterou bychom si měli dopřát spíše při mimořádných příležitostech.

Přestože je složení kakaového tuku pro naše zdraví poměrně příznivé, je nutné mít vždy na paměti, že obsah tuku je příliš vysoký. Celodenní příjem tuku je třeba pohlídat a ušetřit jej zase někde jinde. V souvislosti s čokoládou je často zmiňován vysoký obsah antioxidantů. To má sice příznivý vliv na trvanlivost čokolády, ale určitě ji nekonzumujte kvůli nim. Vaše zdraví tím 100% neposílíte.

Pohádkovou chuť ale mohou mít i jiné výrobky z kakaa. Dokonce i když použijeme částečně odtučněný, ale pro delikatesy určený, kakaový prášek a cukry částečně nahradíme sladidly, aby byl příjem sacharidů přiměřený. Přidáme-li malé kousky sušeného a dobrého pomeranče, zvýrazníme jak čokoládovou chuť, tak i samotnou chuť pomeranče.

Využijte v listopadu jedinečnou nabídku nového krému Guareta® Morning Start s příchutí čokoláda s pomerančem a Guareta® čokoládový puding - výrobků, které obsahují kakao ze dvou různých světadílů!!!

Budu velmi rád, když se ozvete, zda vám nový krém zachutnal, abychom mohli přijít zase s něčím novým, nebo stávající výrobky dle převládajících preferencí upravit.

Příjemné a klidné listopadové dny přeje,

PharmDr. Martin Staněk

Mimořádná akce pro měsíc LISTOPAD !!!

Uváděcí cena na trh pro NOVINKU

GUARETA® Jogurtový krém Mortning Start s příchutí čokolády s pomerančem 3 sáčky za 120 Kč!

Dietní plán s dárkem

Při nákupu Dietního plánu na 12 dní dostanete ZDARMA tablety s obsahem dietních vláknin Guareta® EasySlim s příchutí ananas (14 tablet v hodnotě 110 Kč).

Tablety Guareta® EasySlim se nechávají rozplynout v ústech. Používají se 2x denně v dopoledních a odpoledních hodinách mezi jednotlivé pokrmy Guareta® a DietLine® .

Součástí Dietního plánu je dietní jídelníček s rozpisem výživových hodnot jednotlivých jídel.

Nezapomeňte 13. listopadu na naši nabídku Šťastná 13!

Pouze dne 13.11. 2019

dostanete koupit dvojbalení čokoládových pudinků Guareta® s jedním balením navíc ZDARMA

Využijte této nabídky a nakupte výhodně:

Čokoládové pudinky Guareta® jsou velmi oblíbeny zejména ke snídani, či večeři. Rychlá příprava s odtučněným mlékem za studena!

Pro změnu textury, kdy se stávají hutnějšími a jsou tak vhodné k pozvolnému ujídaní, doporučujeme použít vlákninu Guareta® SlimLinea.
Někteří klienti doporučují přidání rýže PARAPASTA Slim Rice .

Tyčinka Guareta® v akci

Po celý měsíc LISTOPAD platí cenové zvýhodnění na tyčinku Guareta®

Hotové jídlo DietLine® v akci

Po celý měsíc LISTOPAD platí cenové zvýhodnění pro hotové jídlo DietLine®

I krůtí maso je chutnější z přirozeného chovu. Má osobité aroma, je křehké a dobře stravitelné. Má vysokou biologickou hodnotu. Vařené brambory jsou ideální přílohou. Obsahují hodně vody, a proto mají menší energetickou hustotu, než jiné přílohy z brambor. Šetříme-li tukem, tymián je ta správná bylina, která maso provoní a předá mu svoji nezaměnitelnou chuť a vůni. Pokrm tak dobře uspokojí naši mysl.

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru