V košíku nejsou žádné položky. Jak nakupovat?
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Zpravodaj ŮNOR 2019

Vážená klientko, vážený kliente.

Omega-3 mastné kyseliny patří mezi polynenasycené mastné kyseliny a jsou důležitou součástí buněčných membrán. Podílí se na velkém množství buněčných funkcí, včetně regulačních procesů.

Jako doplněk stravy mohou přispívat k prevenci kardiovaskulárních onemocnění, či třeba k omezení zánětlivých procesů v lidském těle.

Při delší redukční dietě má smysl je doplňovat v doporučeném dávkování také. Můžeme tak předejít jejich nedostatku, který při redukční dietě nelze vyloučit, podobně jak tomu může být u některých vitaminů, minerálních látek a stopových prvků.

Nedostatečný příjem omega-3 mastných kyselin je velmi častý zejména při nadváze a obezitě, kdy jejich reálná potřeba může být výrazně větší.

Tento měsíc bude přiloženo jedno balení Paralékárna® Rybí olej k Dietnímu plánu na 12 dní zdarma a je možné velmi výhodné nabídky využít k jeho pravidelnému užívání.

V rámci "Akce měsíce" máte možnost si zakoupit za výhodnou cenu hotové jídlo DietLine® Krůta na tymiánu. Věřím, že vám zachutná a třeba se stane pravidelnou součástí vašeho jídelníčku i z důvodu, že se vám denní příjem energie bude kontrolovat lépe.

Únor plný sněhu a sluníčka přeje,

PharmDr. Martin Staněk

Dietní plán s dárkem

Při nákupu Dietního plánu na 12 dní dostanete ZDARMA jedno balení Paralékárna® Rybí olej (v hodnotě 185 Kč).

Nezapomeňte na 13. února na naši nabídku Šťastná 13!

Pouze dne 13.2. 2019

dostanete koupit dvojbalení rajských polévek Guareta® s jedním balením navíc ZDARMA

Využijte této nabídky a nakupte výhodně:

Rajské polévky Guareta® jsou výživově kompletní, chuťově vyvážené a výborně se hodí do většiny jídelníčků se sníženým obsahem energie.

Tyčinka Guareta® v akci

Po celý měsíc ŮNOR platí cenové zvýhodnění na tyčinku Guareta®

Hotové jídlo DietLine® v akci

Po celý měsíc ÚNOR platí cenové zvýhodnění pro hotové jídlo DietLine®

I krůtí maso je chutnější z přirozeného chovu. Má osobité aroma, je křehké a dobře stravitelné. Má vysokou biologickou hodnotu. Vařené brambory jsou ideální přílohou. Obsahují hodně vody, a proto mají menší energetickou hustotu, než jiné přílohy z brambor. Šetříme-li tukem, tymián je ta správná bylina, která maso provoní a předá mu svoji nezaměnitelnou chuť a vůni. Pokrm tak dobře uspokojí naši mysl.

Centrum pro poruchy metabolismu a výživy

Poskytuje komplexní péči pro pacienty, kteří potřebují nutriční podporu.

Kontakt  |  Napsali o nás

Jak zhubnout

Diet Guareta
© 2011 Dr. Staněk spol. s.r.o.| Vytvořila V3Net.cz - webové prezentace na míru Nahoru